تاپیک صورتی برف در رشته کوه های آلپ است که به نظر می رسد خیره کننده, اما آن را یک نشانه بسیار بد

  • صورتی برف است ظاهر می شود در ایتالیا ارائه سرنخ برای انسان اثرات بر روی این سیاره آب و هوا.
  • برف تغییر رنگ با توجه به شکوفه جلبک که جذب حتی بیشتر از گرما و سپس ذوب برف بیشتر.
  • این یک شیب لغزنده و انسان تدریجی زمین از این سیاره در حال حاضر ممکن است باعث توقف تغییرات.

برف قرار است به سفید است. زمانی که برف است که هر چیزی غیر از سفید آن را می تواند آشکار چیزهای مهم در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف آن است. زمانی که برف زرد است شما می دانید که حیوانات در حال نزدیکی, برای مثال. هنگامی که آن را تیره و خاکستری آن را احتمالا نشسته است در کنار یک بزرگراه شلوغ جذب تند و زننده, اتومبیل, اگزوز به مردم رفتن در مورد روز خود را. زمانی که برف به رنگ صورتی است, اما, این بدان معنی است که ما همه غفلت از این سیاره را در راه منحصر به فرد.

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از برف در رشته کوه های آلپ ایتالیا بوده و در سایه کمرنگ صورتی. آن را برای تلفن های موبایل دوست داشتنی نمی کند ؟ صورتی برف ؟ اما حقیقت این است که در صورتی برف است فقط یکی دیگر از نشانه ای از یک سیاره است که بیش از حد گرم شدن بیش از حد سریع است.

صورتی برف می شود و رنگ آن از جلبک های کوچک است که شکوفه به عنوان درجه حرارت گرم و پرتوهای نور خورشید را بر روی آن. به عنوان Earther گزارش آن را رایج در بسیاری از سردترین مکان بر روی این سیاره از جمله قطب جنوب و گرینلند و آن را یک مشکل جدی تر از آن به نظر می رسد.

برف و یخ حیاتی برای سیاره توانایی دمای معمولی. درخشان سفید, برف, پرش اشعه های خورشید را به فضا می کند و جذب تقریبا به همان مقدار گرما به عنوان خاک یا سنگ است. به عنوان انسان باید به تدریج گرم کره زمین مکان هایی مانند رشته کوه های آلپ دیده می شود و بیشتر و بیشتر برف و ذوب کافی برف جدید به آن را تشکیل می دهند. یخچالهای طبیعی در حال مرگ هستند و صورتی پوشیده از برف در جلبک های کوچک است که به عنوان سفید به عنوان برف تازه معنی آن را کمپرس آب بیشتر و بیشتر گرما می شود.

شما می توانید ببینید که در آن این است که درست است ؟

بیشتر گرما miscolored برف جذب بیشتر برف ذوب می شود. بیشتر برف ذوب می شود که این گرمتر همه چیز و بیشتر جلبک شکوفه. این یک چرخه معیوب است که به ناچار نتایج جستجو در برف و یخ زیان آشکار زیر زمین (که همچنین کمپرس آب به مراتب بیشتر گرما از برف بود که در بالای آن) و این سیاره به طور مستمر گرم. همراه با کمتر جدید برف از روند تاریخی نشان می دهد که “عادی” و شما یک دستور غذا برای فاجعه است.

وجود دارد بسیاری از عوامل است که منجر به تغییر آب و هوا. انسان سوزاندن سوخت های فسیلی هستند و بدیهی است که یکی از بزرگ اما به عنوان ما تغییر سیاره نقاط این سیاره شروع به اسلاید پایین شیب لغزنده خود را و گسترده جلبک پوشش برف یک مثال بزرگ چگونه ما باعث شده چیزی که ممکن است منجر به تغییرات ما دیگر نمی تواند کنترل کند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de