هیچ کاهش دید برای T-Mobile را صنعت پیشرو 5G گسترش تلاش های

T-موبایل مدیران ارشد در حال هدر رفتن هیچ فرصتی برای اعتیاد به مواد مخدره “سازمان ملل متحد حامل” موجود در سراسر کشور 5G شبکه و همچنین برنامه های بلند پروازانه بسیار بهبود کلی ندانسته به سرعت در دسترس امروز با یکپارچه سازی با حداکثر سرعت دویدن برتر اواسط باند طیف.

آخرین جمله فرصت آمد و در یک سرمایه گذار در کنفرانس روز سه شنبه زمانی که رئیس جمهور از تکنولوژی نویل ری pounced در فرصتی به تاکید T-Mo باور نکردنی رای از شبکه های پیشرفت در یک مشکل همه گیر “محیط زیست است.” به جای کاهش با توجه به ادامه بحران بهداشت عمومی و به طور فزاینده اقتصادی ناپایدار آب و هوا و بنفش است که در واقع “ramping تا” تلاش خود را به ترکیب پایین متوسط و بالا-باند 5G تکنولوژی در مکان های مختلف.

T-Mobile رو شروع به سر در آن با حداکثر سرعت دویدن ادغام کار

در مورد شما هنوز هم تعجب که چگونه همه که محقق تا به سرعت ری آماده است به نشت لوبیا تایید این زمینه گذاشته شد به خوبی در پیشبرد این تاخیر در مارس 1 ادغام اتمام است. در واقع T-Mo شروع به آماده شدن برای مرحله دوم آن فراگیر 5G اجرای استراتژی در سال گذشته و همه چیز با توجه به طرح تا کنون.

گفت: طرح راه و همچنین شامل راه اندازی بر اساس فروزان سریع mmWave تکنولوژی Verizon ساخته شده و هسته اصلی آن 5G شبکه. بر خلاف قرمز بزرگ هر چند سرخابی نمی پایبند به “5G مترادف با mmWave” دگم مشاهده این به سادگی به عنوان “تقویت” به low و mid-گروه طیف. که احتمالا برای بهترین و البته به عنوان mmWave پوشش باقی می ماند یک مشکل بزرگ Verizon بعید است برای پیدا کردن یک راه حل به هر زمان به زودی.
تنها راه حل این است که به اتلاف پول و زمان و منابع در حال حاضر به ارائه پیشرفت های جزئی بیش از 4G LTE سرعت در مقیاس بزرگ در کوتاه مدت در حالی که T-Mobile قصد دارد به صرف عظیم 60 میلیارد دلار طی پنج سال آینده به تدریج ارتقاء موجود کم باند پایه و اساس آن 5G شبکه و در نهایت فوق “کیک لایه” در سراسر کشور ظرافت.
برای قرار دادن این تعداد در چشم انداز ظرف بارها برآورد هزینه های آن از ساختمان یک مقیاس گسترده ای 5G شبکه از ابتدا در حدود 10 میلیارد دلار از اواخر سال است که شروع به صدا کمتر و کمتر واقع گرایانه ،

دیگر اعداد بزرگ پیش رو… و ممکن است ضعف

اعطا شده, با حداکثر سرعت دویدن جایگزینی ممکن است تنظیم اولیه آن اهداف بسیار پایین تر از T-Mobile را پوشش می دهد که تقریبا دو و نیم برابر رد پا از ورایزون کل mmWave 5G شبکه با آن اواسط باند 5G سیگنال در فیلادلفیا به تنهایی. البته که مقایسه کاملا عادلانه با توجه به محدودیت های ذاتی از mmWave رادیو که در سفر قابل توجهی کوتاه تر فاصله خود را در مقایسه با اواسط گروه همتایان.
هنوز, آن را سخت به نظر T-Mobile را گسترش تلاش به هر چیزی کوتاه قابل توجه که این شرکت با هدف افزایش آن ماکرو برج همراه مجموع از 65,000 قبل از ادغام با حداکثر سرعت دویدن به 85,000 در و نسبتا آینده نزدیک. و دومی شماره گرفتن یک دسته کامل از کار برکنار شده با حداکثر سرعت دویدن همراه سایت تنظیم برای غیر فعال می شود به در نظر گرفتن ذهن شما.

تا آنجا که در اواسط باند 2.5 GHz رادیو نگران هستند سرخابی طرح است که برای نصب این فن آوری در حدود 30000 برج ها در “مناطق عمده شهری به سرعت” است که شاید بیشترین تعداد قابل توجه از همه آنها اما جالب به اندازه کافی تاکسی در حال حاضر در شبکه تلفن همراه اپراتور نیت برای سلول کوچک بسط.

که نشان می دهد این mmWave لایه باقی خواهد ماند T-Mobile را نقطه ضعف رفتن به جلو است که می تواند ثابت کند یک مشکل واقعی اگر Verizon ترک کم و اواسط باند معادلات. سپس دوباره, این, اگر, دادن T-Mo مقدار زیادی از فرضی زمان برای ادامه beefing تا آن mmWave نمونه کارها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im