“وجود دارد تقریبا هیچ دلیلی برای خرید یک تلفن آندروید دیگر”: درست یا غلط ؟

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

iOS 14 است که در اینجا و آن را تحویل داده و ویژگی های استفاده می شود که در هسته از آنچه که باعث می شود نرم افزار اندروید تجربه منحصر به فرد: ابزارک, نرم افزار کشو توانایی برای سوئیچ به دور از اپل سافاری و ایمیل نرم افزار سفارشی برگشت حرکات ضربه ای که اجازه می دهد تا شما را به سرعت شروع گوگل دستیار به جای سیری در بسیار کارآمد تر راه است. به عبارت دیگر دیوار به دیواره باغ باید شروع به فرو ریختن. و این یک چیز بزرگ است. به این معنی بیشتر گزینه های بیشتر در انتخاب برای کاربران iOS.

برخی از نویسندگان در زمان است که به افراطی: InputMag ریموند وانگ معتقد است که وجود دارد “تقریبا هیچ دلیلی برای خرید یک تلفن آندروید دیگر”. من آن را دریافت: چنین عنوان به فروش می رساند و آن را در طبیعت انسان به عشق و جدل و احساسات قوی در مورد اسباب بازی است که ما با استفاده از برای ساعت هر روز. اما بیش از آن که به غیر از تحریک آمیز عنوان وجود دارد بسیاری از افکار بزرگ در آن مقاله. شجاعانه سنگ اسمانی بزرگ را به جان گروبر می افزاید: رنگ این قطعه با یک تفسیر است که می گوید که آن را احساس می کند مانند گوگل علاقه از دست رفته در اندروید. گوگل “با حوصله آندروید”, گروبر می گوید. و به دنبال در جای کسل کننده آندروید 11 اعلام و به ظاهر کامل عدم وجود بخار در گوگل, پیکسل, پروژه لوکوموتیو که قرار است برای نشان دادن بهترین های اندروید, همه که نوع واقعی.

وجود دارد بسیاری از دلایل برای خرید یک تلفن آندروید بر آیفون

اما البته وجود دارد بسیاری از دلایل برای خرید یک تلفن آندروید بیش از آی فون. در حالی که اندروید به روز رسانی در حال افتضاحی که به من داده اند تا به فکر گوگل و حتی تلاش برای رفع دیگر وجود دارد برخی از مزایای ذاتی داشتن باور نکردنی تنوع و خلاقیت از ده ها تن از سازندگان تلفن به جای توجه به رحمت فقط یک سیب.
یا تصور کنید شما می خواهید یک بودجه گوشی با عمر باتری بزرگ? آیفون SE است که دوباره خود را تنها بودجه گزینه های تلفن و آن را با یک 1,821 میلی آمپر, باتری, اندازه که محدودتر در مقایسه با از 5000 میلی آمپر باتری در موتور G قدرت دوباره یک تلفن است که هزینه نصف است.
می خواهید سریع شارژ? ببخشید حتی 1000 $در اپل تنها پشتیبانی 18 وات و شارژ تا حدود یک ساعت و چهل دقیقه. گوشی های آندروید? این Oppo Find X2 Pro دارای 65 وات شارژر و یک شارژ کامل طول می کشد و 39 دقیقه است. یا نگاهی به گوشی OnePlus که ادامه شارژ سریع در حالی که شما با استفاده از تلفن و هزینه کمتر.
اگر شما باور وجود دارد که “تقریبا هیچ دلیلی برای خرید یک تلفن آندروید دیگر” آنچه را که به شما می گویند به کسی که می خواهد به زوم دوربرد عکس ها? حیوانات عاشق پرنده و یا watcher متاسفانه هیچ پشتیبانی از آی فون که اما قریب به اتفاق آندروید اکوسیستم دارای گزینه های بسیاری برای شما: Huawei P40 Pro Plus می آید با یک بومی 10X زوم لنز کهکشان S20 فوق العاده می توانید زوم تا 30 بار با کیفیت مناسب, و من می توانم به شما بگویم در مورد حداقل یک زن و شوهر بیشتر گوشی های که به شما گزینه های شما به سادگی نمی خواهد پیدا کردن در اپل.
داشتن یک شرکت است که طول می کشد مراقبت از آن اکوسیستم بزرگ است اما آن را کمک نمی کند گیک کسی که می خواهد یک گوشی تاشو است که به طرزی جادویی تبدیل به یک تبلت (سرفه Galaxy برابر). یا هنرمند که تساوی بر روی تلفن خود را و می خواهد یک قلم ساخته شده است در (سلام توجه داشته باشید کهکشان!). آیا شما یک کاربر قدرت است که می خواهد به راحتی اتصال یک درایو SSD را به گوشی خود را برای انتقال فایل ؟ آندروید ارائه می دهد که گزینه.

البته وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر چرا همیشه وجود داشته باشد یک دلیل برای خرید یک تلفن آندروید بیش از آی فون. این پوچ به ادعا می کنند مخالف است. همیشه وجود خواهد داشت سوسیالیسم و همیشه وجود خواهد داشت سرمایهداری. همیشه وجود خواهد داشت مزایای استفاده از داشتن یک اکوسیستم به دقت کنترل و مراقبت از گرفته شده است, اما وجود دارد نیز همیشه از مزایای داشتن یک اکوسیستم باز که در آن هر کس می تواند آزادانه تر.

با این حال این درست است که آن را احساس می کند گوگل متوقف شده مراقبت زیادی در مورد آندروید

آنچه مرا ناراحت می کند این است که وجود دارد “تقریبا هیچ دلیلی برای خرید یک تلفن آندروید دیگر”. آنچه مرا ناراحت می کند این است که گوگل در واقع مراقبت متوقف شد که بسیار.

  • که در آن است که گوگل ساعت هوشمند به تقویت اکوسیستم و آن را گسترش و جدید شور و شوق ؟
  • که در آن ویژگیهای منحصر به فرد نرم افزار است که می رسم کسی برای آندروید بسیار شبیه به Apple می کند با خدمات مانند اپل بازی ؟
  • که در آن است که صفحه 4a خیلی انتظار بودجه فوق العاده گوشی که گوگل با تاخیر دوباره و دوباره ؟
  • کجا هستند moonshots با اندروید: در صورت شناسایی نوع انقلاب در بیومتریک کجا هستند, مربوط به اینده, پروژه های مانند کسانی که علیرضا عینک است که اپل بدیهی است که کار بر روی?
  • و آخرین اما نه کم از زمانی که گوگل در نهایت رسیدگی آندروید به روز رسانی ظروف سرباز یا مسافر ؟

اینها معتبر سوال که در حفظ و گرفتن زیر فرش جاروب برای سال آینده و پس از آن در سال آینده دوباره و پس از آن در سال آینده یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>