وجود دارد در این هفته در لیست 10 صفحه جدید را نشان می دهد در تلویزیون و Netflix

  • ما سهم بالا 10 لیست هر هفته است که کمک به مردم برای پیدا کردن جدید نشان می دهد به تماشای Netflix و در تلویزیون و آنها تقریبا همه در یک چیز مشترک هستند: محبوب ترین نشان می دهد در هر هفته یک اصلی Netflix سری.
  • این هفته لیست بزرگ, تعجب, اگر چه, چون محبوب ترین سری جدید این هفته نیست در Netflix بکشد.
  • آن است TNT را Snowpiercer? آیا آمازون نخست تصویری را به اندازه کافی بزرگ چلپ چلوپ با بازگشت بخانه? شما باید به عنوان خوانده شده در برای پیدا کردن.

این هفته 4,395,291 از coronavirus قرنطينه و اگر شما مثل اکثر مردم شما به پایان رسید شخم از طریق همه نشان می دهد که شما بوده ام به این معنی که به تماشای یک مدت زمان طولانی پیش. در حال حاضر شما از چپ به حفاری را از طریق تمام دیگر نشان می دهد که در خارج وجود دارد در جستجوی برخی از سرگرم کننده در سری جدید به اتمام است. زیادی وجود دارد خارج وجود دارد که می توان آن را بسیار دشوار است به کشف کردن آنچه به سعی و چه به جست و خیز اما یک راه عالی برای دریافت برخی از راهنمایی است برای دیدن آنچه که هر کس دیگری است.

به همین دلیل ما به اشتراک گذاشتن یک لیست جدید در هر هفته از top 10 most popular جدید و بازگشت را نشان می دهد که مردم در حال تماشای — و این هفته لیست یک سورپرایز بزرگ.

هر هفته ما نگاهی به تلویزیون زمان برای راهنمایی بنابراین ما می توانید داغترین جدید و بازگشت سری TV, Netflix و دیگر محبوب جریان خدمات وجود دارد. چه تلویزیون, زمان, شما ممکن است بپرسید? آن را بسیار محبوب آی فون و آندروید برنامه های استفاده شده توسط بیش از 14 میلیون نفر به پیگیری نشان می دهد آنها در حال تماشای. هر هفته این توسعه دهندگان در پشت این برنامه جمع و گمنام دیتا برای دیدن نشان می دهد که مردم در حال تماشای اکثر آنها به اشتراک گذاشتن یک لیست از 10 صفحه جدید و بازگشت را نشان می دهد در سری خود را به نام “نشان می دهد در حال افزایش است.”

همانطور که ما قبلا ذکر شد وجود دارد یک سورپرایز بزرگ در این هفته لیست از تلویزیون زمان. بالا نشان می دهد در لیست بوده است Netflix سری اصلی تقریبا هر هفته پس از ما شروع به پوشش این لیست اما این بار Netflix بکشد در نقطه بالا. در واقع Netflix را نشان می دهد نه در نقطه بالا و یا در نقطه دوم! اجازه بدهید با یک نگاه:

همانطور که می بینید داغ جدید DC جهان نشان می دهد Stargirl عرضه در نقطه #1 در این هفته لیست و سپس TNT جدید نشان می دهد Snowpiercer می آید در #2. هر دو از این می شده اند به کرات به هیچ پایان و آن را روشن است که تمام است که تبلیغات و ترویج پرداخت.

Netflix بکشد آیا باید اصلی را نشان می دهد در #3 و #4 لکه های هر چند با تریلر پارک پسران: سری متحرک و فروش غروب هر دو ساخت قوی آغاز بکار در لیست. سپس #5 توسط آمازون نخست تصویری اصلی تولید فصل دوم از مراجعت به وطن یامحل تحصیل اخذ شده است قابل بررسی است. یوتیوب سریال فوق العاده Dragon Ball Heroes است #6, سابق در ساحل (برزیل) در MTV است #7 و غیر انسانی منابع می آید در #8. CW این سلسله است #9 در تلویزیون زمان لیست این هفته و بازگشت از Netflix بکشد Patriot Act با حسن Minhaj بسته همه چیز را در #10.

جریان Netflix فیلم بر روی تلویزیون اپل. منبع تصویر: گفت Marroun/شاتر

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de