وجود دارد برخی از قاتل معاملات در این هفته بالا 5 بهترین فروش دستگاه های الکترونیکی در آمازون

  • آمازون پرفروش MagiCare KN95 ماسک صورت برای کمتر از $1 در هر و بهترین فروش 3-طبقه coronavirus ماسک صورت برای 50¢ هر یک از ما بوده است خوانندگان ترین-محصولات سفارش داده شده از این هفته تا کنون.
  • کسانی که بسیار محبوب به دلایل روشن در حال حاضر, اما هم وجود دارد برخی از معاملات بزرگ در محبوب تبادل نظر است که آنها را رو به روی آمازون بهترین-لیست فروشندگان این هفته است.
  • در اینجا ما به شما بگویم در مورد آمازون 5 بهترین فروش فروش دستگاه های الکترونیکی از هفته بنابراین شما می توانید آنها را بررسی کنید قبل از این معاملات بزرگ انجام می شود.

خوانندگان ما شده اند swarming آمازون به انتخاب کنید تا بهترین فروش coronavirus ماسک صورت برای $0.50 و MagiCare KN95 ماسک های صورت گرفته و با پرواز کردن آمازون قفسه ها توسط هزاران نفر به خاطر آنها به پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام. کاملا واضح است که چرا ماسک صورت بسیار محبوب در حال حاضر با توجه به همه چیز است که رفتن در سراسر کشور است. CDC می گوید که همه ما نیاز به پوشیدن پوشش صورت هر زمان که ما از ترک خانه است و ادامه خواهد داد تا در مورد آینده قابل پیش بینی.

گذشته از دست عفونی ماسک صورت و موارد دیگر که کمک به جلوگیری از COVID-19 عفونت الکترونیک هنوز هم بسیار محبوب در میان خوانندگان ما به عنوان به خوبی. برای مثال اپل تلویزیون محبوب AirPods Pro در حال فروشندگان از آنها با تخفیف در حال حاضر در آمازون و هر دو AirPods 2 مدل هستند فروش به عنوان به خوبی. تن Bose هدفون و بلندگوهای بی سیم هستند با تخفیف این هفته به عنوان به خوبی. هیچ یک از کسانی که محصولات محبوب هستند به اندازه کافی به آمازون top-5 لیست این هفته هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی که در آن اسباب بازی ها و لوازم جانبی ساخته شده از برش.

5. Roku Streaming Stick+

از $60 Roku Streaming Stick+ با رزولوشن 4K و HDR در فروش برای پایین ترین قیمت فقط 39 دلار در حال حاضر پرتاب آن بر روی آمازون بالا 5 chart برای هفته. حمل و نقل بار در حال حاضر شروع به لغزش هر چند, بنابراین قطعا یکی با شتاب در فروش, در حالی که شما هنوز هم می تواند.

4.آتش 7 قرص

فقط $50 آتش 7 قرص ممکن است بهترین ارزش در قرص برای هر کسی که نیست insistant در اپل. این هفته آن را در فروش فقط برای $34.99!

3. آتش تلویزیون استیک

در #3 نقطه یک بار دیگر این هفته است که در آتش تلویزیون استیک که می آید با یک رایگان سال شبکه غذایی آشپزخانه در حال حاضر. اگر شما کوچکتر تلویزیون و یا شما به سادگی نمی مراقبت در مورد داشتن پشتیبانی از رزولوشن 4K این است که یکی از بهترین رسانه های جریان بازیکنان پول می توانید خرید.

2. اکو پورنو نقطه

50 دلار اکو نقطه است که همیشه بهترین فروشنده در آمازون و بخش بزرگی از دلیل است و دلیل آن اغلب به فروش می رود حتی برای کمتر از $50 درخواست قیمت. سر به آمازون در حال حاضر و شما خواهید پیدا کردن نقطه فروش برای $39.99 هر زمانی که شما خرید دو با کد DOT2PK.

2. آتش تلویزیون استیک 4K

در نقطه #1 در این هفته ما باید آتش تلویزیون استیک 4K است که احتمالا بهترین رسانه های جریان دستگاه آمازون تا به حال ساخته شده و از نظر ارزش. آن را در فروش برای $34.99 این هفته که به معنی شما می توانید این به روز رسانی برای حتی کمتر از ورود به سطح مدل هزینه!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de