دو whammy منفی نهفته دوم-بزرگترین بازار گوشی های هوشمند در جهان در سه ماهه دوم سال است. با توجه به Canalys جهانی شیوع کروناویروس منجر به خاموش شدن گوشی های هوشمند تولید در کشور است. و تقاضا برای گوشی به شدت کاهش یافته است به عنوان خرده فروشان آنلاین و آفلاین بودند مجاز به فروش آنها. این مورد در هند تا اواسط ممکن است; این بدان معنی است که COVID-19 تحت تاثیر گوشی های هوشمند عرضه و تقاضا در هند برای نیمی از Q2.

Xiaomi باقی مانده است پیشرو تولید کننده گوشی های هوشمند در هند طی سه ماهه دوم

Xiaomi

با ارزش خود را برای پول رویکرد این است که سفارشی ساخته شده برای یک کشور در حال توسعه مانند هند باقی مانده بالا تولید کننده گوشی های هوشمند در بازار در طول سه ماهه دوم. حتی اگر محموله در 5.3 میلیون واحد کاهش یافته است 48 درصد سال بیش از سال (شرکت حمل 10.3 میلیون گوشی در طول سه ماهه مشابه در سال گذشته) Xiaomi سهم بازار به سختی کاهش یافته و از 31.3% در Q2 سال 2019 به 30.9% در طول این سال در سه ماهه دوم.

Vivo دوم شد و در طول Q2 پس از ارائه 3.7 میلیون گوشی در طول سه ماه. حتی با 36 درصد کاهش در تعداد گوشی های حمل تولید کننده سهم بازار از 17.5 درصد به 21.3% از آوریل تا ژوئن این سال است. سامسونگ دیدم تلفن حمل و نقل در هند کاهش 60 ٪ به صورت سالانه به عنوان تعدادی از گوشی های آن تحویل داده شده کاهش یافته و از 7.3 میلیون دلار به 2.9 میلیون نفر است. حتی محبوب Galaxy یک سری نمی تواند جلوگیری از خونریزی به سامی دیدم آن تکه از بازار گوشی های هوشمند هند کاهش از 22.1 درصد به 16.8%.
Oppo به پایان رسید و برای سه ماهه چهارم با 27 درصد کاهش محموله از 3 میلیون تا 2.2 میلیون اجازه می دهد این شرکت به گسترش سهم بازار خود را از 9.2 درصد به 12.9%. و در مکان پنجم در طول سه ماهه بود Realme. دومی حمل 1.7 میلیون گوشی در طول سه ماه یک میلیون یا 35 درصد کمتر از در سه ماهه مشابه سال گذشته است. Realme متعلق به 10 درصد از بازار گوشی های هوشمند هند در Q2 که از 8.1% به اشتراک گذاری آن تا به حال در طول Q2 از 2019.

Canalys تحلیلگر Madhumita چودری گفت: “در حالی که فروشندگان شاهد تاج در فروش به عنوان به زودی به عنوان بازارهای باز امکانات تولید در رویارویی با کمبود نیروی انسانی در بالای مقررات جدید در اطراف و تولید و در نتیجه کاهش تولید خروجی است. سیالیت مستند وضعیت در سراسر هند تا به حال ریشه دار در اثر فروشندگان رفتن به بازار استراتژی. Xiaomi و Vivo شده O2O (آفلاین به آنلاین) استراتژی به حمایت گسترده خود را آفلاین شبکه. آنلاین کانال های بیش از حد در حالی که از دیدن یک اثر مثبت از این بیماری همه گیر در سهم بازار دیده می شود کاهش فروش قابل توجهی.”

چه ممکن است تاثیر منفی گوشی چینی تولید کنندگان مانند Xiaomi, Vivo, Oppo و Realme در هند طی سه ماهه جاری یک مرز زد و خورد بین دو کشور. 20 سربازان هندی کشته شدند توسط چین و هند آغاز برگزاری محموله از چین به کشور است. Canalys می گوید که 96 درصد از تمام گوشی های هوشمند فروخته شده در هند در سال گذشته ساخته شد به صورت محلی. با وجود این Canalys تحلیلگر Adwait Mardikar اشاره می کند که فریب قیمت پایین تر بر روی گوشی های از شرکت های چینی مانند Xiaomi کمک خواهد کرد که کسانی که تولید کنندگان در حال فروش اجناس خود در هند است. او می گوید: “فروشندگان در حال رانندگی پیام ‘ساخته شده در هند’ به مصرف کنندگان و مشتاق به موقعیت نام تجاری خود را به عنوان ‘هند ، با وجود این تمایلات اثر در Xiaomi Asus Vivo و Realme است به احتمال زیاد حداقل به عنوان جایگزین توسط سامسونگ, نوکیا و یا حتی اپل به سختی و به قیمت رقابتی.” Canalys تحلیلگر Chaudhary می گوید که تولید کنندگان امیدوارند که جدید 5G گوشی منجر به افزایش فروش. او اشاره کرد که “انتقال به 5G بعدی فرصت بزرگ و Jio اعلام آمادگی برای اعزام 5G به عنوان به زودی به عنوان طیف در دسترس ساخته شده است ارائه یک بارقه امید برای اکثر فروشندگان که مورد ضرب و شتم توسط جریان همه گیر.”

صحبت از اپل, این شرکت تبدیل به بهترین عملکرد در خارج از هند را بالای 10 تولید کنندگان گوشی های هوشمند با 20 ٪ در سال بیش از سال کاهش در حمل و نقل. تعداد اپل تحویل داده و در هند بود و کمی بیش از 250 ، 000 واحد. حتی اگر قیمت گذاری اپل اقلام لوکس در چین یکی دیگر از آیفون اسمبلر در حال کار بر روی ساخت یک کارخانه جدید در هند پیوستن به Foxconn و Wistron. بلومبرگ گزارش می دهد که Pegatron دوم-بزرگترین آی فون اسمبلر در چین پس از Foxconn در نهایت شروع به تولید مدل های آی فون در هند. اپل به دنبال به حرکت به 20 درصد از آیفون تولید از چین برای جلوگیری از امکان تعرفه ها در آینده به عنوان ارتباط تنش بین ایالات متحده و چین همچنان ادامه دارد.

به طور کلی برای سه ماهه 17.3 میلیون گوشی شد حمل در هند 48 درصد از 33 میلیون که تحویل داده شد در طول سه ماهه مشابه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de