کاخ سفید در حال حاضر آشکارا حمله به دکتر Fauci – آن زمان برای او به استعفا ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال آماده سازی خود برای مقابله با مرحله جدیدی از کروناویروس به زودی همه گیر که شامل یا نه دانش آموزان را به کلاس این سقوط و دقیقا چگونه آنها را انجام خواهد داد بنابراین اگر چنین چیزی است و حتی تلقی می شود امکان پذیر است.
  • این می آید به عنوان تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کوروناویروس همچنان به افزایش در ایالات متحده با هیچ پایانی در چشم.
  • چون گریم پیش بینی از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci نیست دقیقا خط با خوش بین سناریو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به حضور مقامات کاخ سفید در حال حاضر گرفته شده به سطل زباله Fauci خود را متخصص در مطبوعات.

ما در حال حاضر ظاهرا در این مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن تصمیم گیرندگان در سطح فدرال نیز از ایده های در مورد چگونه به واقع حل بزرگترین بحران ما مواجه شده است و در نسل متوسل به سطل زباله کاخ سفید مشاور عموم مردم پرداخت شده است که بیشترین توجه را به عنوان صدای اقتدار از COVID-19 شیوع آغاز شد.

ما اشاره, البته, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که تخمین می زند که او نمی داد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس در دو ماه در حال حاضر. همه در حالی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به اشتباه اعلام کرد که 99 درصد از coronavirus موارد اساسا “بی ضرر” در حالی که آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تقریبا 3.3 میلیون coronavirus عفونت در حال حاضر شناخته شده در ایالات متحده و بیش از 135,000 مردم در اینجا فوت کرده اند. علاوه بر این کوروناویروس “بهبود” لزوما به عنوان ساده به عنوان آن برای تلفن های موبایل جدید کروناویروس مطالعه از محققان در دانشگاه کالج لندن نشان می دهد که COVID-19 می تواند باعث آسیب های مغزی و انواع مسائل عصبی که معطل. همه از این است که چرا آن را بسیار فوق العاده ای است که کاخ سفید در آخرین حرکت برای مقابله با بحران این کشور عمیق تر می شود به برنامه ریزی که آیا برای بازگشایی مدارس این سقوط یا نه ، فقط شروع آشکارا سطل زباله دکتر Fauci در مطبوعات.

به عنوان یک اندازه گیری که چگونه غیر معمول این است که, NBC News گزارش روز یکشنبه گفته شده توسط یک مقام کاخ سفید که “چند تن از مقامات کاخ سفید نگران تعداد دفعات دکتر Fauci اشتباه شده است در همه چیز.” این منبع ارائه خروجی با تقریبا یک دوجین نظرات Fauci ساخته شده در اوایل روز از این بیماری همه گیر است که “تا به حال در نهایت ثابت شده اشتباه.”

به گفته NBC این نظرات شامل Fauci اصلی سوء ظن است که coronavirus بود “نه یک تهدید عمده.” (منبع: تپه — “این بسیار کم خطر برای ایالات متحده” Fauci گفت: در طول یک مصاحبه با رادیو نمایش میزبان جان Catsimatidis. “اما این چیزی است که ما به عنوان مقامات بهداشت عمومی باید بسیار جدی … این چیزی نیست که آمریکا نیاز به نگران یا وحشت زده در مورد.”)

ناشناس مقام کاخ سفید همچنین با اشاره به دیگر Fauci نظرات از گذشته مانند او ادعا از ماه مارس که “هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک (صورت) ماسک” که Fauci گفت: در 60 دقیقه مصاحبه.

ان بی سی اشاره می کند که این نوع از اطلاعات کمپرسی در Fauci است “یک حرکت بیشتر مشخصه یک کمپین سیاسی مخفیانه انتشار ‘مخالف تحقیق در مورد حریف از کاخ سفید در تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر بیش از کشته 135,000 آمریکایی, با توجه به یک NBC News شمارش.”

این فقط Fauci, اگر چه. زمانی که مردم این توصیف به عنوان “رمان coronavirus” رمان اشاره به آن تازگی — این واقعیت که هیچ یک از ما تا به حال مواجه می شوند قبل از این. همه یادگیری در زمان واقعی در پرواز است. و امیدوارم تنظیم انتظارات به عنوان حقایق جدید را یاد گرفته است. مردم ما مانند جراح عمومی دکتر جروم آدامز بود که تا حدودی pilloried روز یکشنبه برای پاسخ او در مورد اینکه چرا او ملبس به یک ماسک برای مصاحبه با CBSبا وجود داشتن توییتی چیزهایی مانند این را در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر:

“این مهم است که مردم درک کنند که یک بار پس از یک زمان ما تجویز سیگار برای افراد مبتلا به آسم و زالو و کوکائین و هروئین برای مردم به عنوان درمان های پزشکی” آدامز گفت: در روز یکشنبه. سازمان دیده بان خود را کامل پاسخ زیر:

آنچه مایه تاسف است که این نوع از چیزهایی که در خدمت به عنوان یکی دیگر از آزمون رورشاخ که به احتمال زیاد تایید آنچه که مردم در حال حاضر اعتقاد بر این است. اگر شما در حال حاضر یک ضد vaxxer امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت در حال حاضر به دلیل برخی از مفهوم درباره آزادی این نوع از مورد چهره اظهارات را تقویت خواهد کرد برای شما که ببینید کارشناسان هیچ چیز نمی دانم.

اگر از سوی دیگر شما در میان بسیاری از آمریکایی ها نگران در مورد چگونگی این کشور در پاسخ به این فاجعه را ببینید این نوع از چیزهایی که برای آنها چه هستند. مردم در تلاش برای انجام بهترین آنها می توانند با اطلاعات آنها در آن زمان یک وظیفه است که ساخته شده همه مشکل تر است وقتی کسی بالاتر از شما که ترجیح می دهم که این ناخوشایند بحران فقط از بین برود.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net