بالا 3 اندروید VR نرم افزار برای تماشای واقعیت مجازی فیلم ها و مشاهده عکس

واقعیت مجازی (VR) در گوشی های هوشمند واقعا تاثیر بسیار زیادی را از اوج خود در اطراف 2015, اما حتی به این روز وجود دارد کسانی که لذت بردن از تماشای فیلم های 3D و فیلم های یوتیوب immersively. به خصوص در حال حاضر که اکثر مردم نمی باید این گزینه از رفتن به سینما و گوشی های هوشمند واقعیت مجازی قابل دوام است نزدیک به اندازه کافی تجربه.و اگر شما یکی از این افراد شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن آن به عنوان همه شما نیاز دارید این است که یکی از بسیاری از ارزان گوگل مقوا-سازگار با هدست به فروش می رسد در همه جا خود را گوشی های هوشمند به جای در یکی از موارد زیر 3 نرم افزار.

اندروید VR برنامه های در این لیست:

  1. یوتیوب VR / YouTube
  2. iPhotoVR SBS VR Photo Viewer مقوا / نمایش به صورت اسلاید
  3. VaR s VR پخش ویدئو

یوتیوب VR / YouTube

پشتیبانی از: VR یوتیوب و مشاهده ویدیو | دانلود در Google Playبه عنوان یوتیوب VR در دسترس نیست و در همه گوشی ها شروع می کنیم با سهام یوتیوب نرم افزار است که پشتیبانی از ساده و آسان واقعیت مجازی مشاهده.

در ابتدا شما نیاز به پیدا کردن یک VR ویدئو در یوتیوب ساده ترین راه اینکه با جستجوی کلمه “180vr”برای مثال: “180vr غلتکی coaster”. به سادگی بازی و شما متوجه است که شما می توانید موقعیت دوربین با کج کردن گوشی های هوشمند خود را. شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک گوگل مقوا آیکون در پایین سمت راست تصویری است که شما می توانید ضربه بزنید برای ورود واقعیت مجازی مشاهده حالت.

همانطور که برای جدا کردن یوتیوب VR برنامه آن را در دسترس در Google Daydream-آماده گوشی های هوشمند و این مسلما یکی از بهترین و زیبا ترین جلا اندروید VR تجربه ارائه به طور کامل همهجانبه و رابط.

VaR s VR پخش ویدئو

پشتیبانی از: VR و غیر VR تصویری و مشاهده عکس | دانلود در Google Play

VaR s VR ویدئو پلیر همه کاره اندروید VR بازیکنان. آن می توانید هر فیلم در 360 درجه و یا 180 درجه VR یا غیر VR ، در واقع آن را بسیار زیبا پشتیبانی از تمام VR فرمت های, در بالای داشتن مقدار قابل توجه از سفارشی سازی برای همه چیز از جمله لنز اعوجاج چشم فاصله و زوم.

آن را نمی کشد طولانی برای تنظیم آن را کاملا با توجه به گوشی شما و تنظیمات و شروع به لذت بردن از فیلم بر روی دستگاه شما. آن را می توانید آنها را در هر دو استاتیک VR که این فیلم ثابت در مرکز میدان دید یا پویا VR که در آن شما می توانید به اطراف نگاه کنید و سینما-مانند صفحه نمایش بزرگ را تجربه کنند.

این تصویر مشاهده است کمی حشره دار و بی دست و پا, اما, همین دلیل است که ما باید برنامه بعدی در این لیست است که دارای تخصص در عکس مشاهده در VR.

iPhotoVR SBS VR Photo Viewer مقوا / نمایش به صورت اسلاید

پشتیبانی از: VR و غیر VR مشاهده عکس | دانلود در Google Play

iPhotoVR فوق العاده, سبک وزن, ad-free نرم افزار که به شما امکان مشاهده و هر دو “عادی” (2D) و عکس های 3D در واقعیت مجازی. این ویژگی بسیار سودمند برای مرور از طریق عکس ها از طریق گوشی های هوشمند خود را با دکمه های حجم که بدان معنی است که هیچ اضافی کنترل یا بی مهارت با هدست در جهت مورد نیاز به رفتن را از طریق عکس.

آن را می توانید هر عکس ها در هر دو سمت-توسط-جانبی 3D حالت عادی 2D. اصلی آن نزولی است و عدم سفارشی سازی چگونه در عکس ها به نظر می رسد به عنوان های مختلف هدست ممکن است نیاز به تنظیم موقعیت مقیاس و اعوجاج از تصاویر بر روی صفحه نمایش. ویژگی های این برنامه هیچ گزینه برای که به جز بسیار توسعه نیافته عکس پوسته پوسته شدن.

هنگامی که آخرین باری که شما با استفاده از یک هدست واقعیت مجازی خود را با گوشی های هوشمند? آیا شما احساس می کنید مانند تلفن همراه VR را به گشت و یا آن را در راه خود را برای خوب است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im