سه تا از بهترین فروش گوشی های هوشمند ما تمام شد اپل در Q1 اما سامسونگ هنوز هم ساختگی اپل

ما گوشی های هوشمند بازار است که در بسیاری از راه های مختلف از دیگر بازارهای عمده مانند هند چین و اروپای غربی اما در طول سال سه ماهه اول سال جاری وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که ایالات متحده دستگاه تلفن همراه خریداران در سراسر جهان, با توجه به تعدادی از گزارش های اخیرا منتشر شده توسط شرکت تحقیقات.

برای یک چیز, سامسونگ حکومت Q1 سال 2020 ما فروش گوشی نمودار فقط به عنوان آن را در سراسر جهان و در سراسر چندین کشورهای اروپای غربی. در مرحله دوم (و شاید بیشتر جالب توجه است) ، آی فون 11 بود سه ماهه محبوب ترین گوشی هر دو stateside و در سراسر جهان.

در حالی که Xiaomi Redmi Note 8/8T و سامسونگ کهکشان A51 رتبه دوم و سوم به طور کلی در میان بهترین در جهان است-فروش مدل های گوشی های هوشمند بین ماه های ژانویه و مارس اپل اشغال کل ما تریبون. این آی فون 11 Pro Max بود “به طور منظم” آی فون 11 نزدیک “رقیب” در طول این سه coronavirus-تاثیر ماه 2018-منتشر شد آیفون XR لبه سامسونگ در اواسط محدوده کهکشان A10e و کهکشان A20 برای گرفتن مدال برنز.
تا حدودی جای تعجب کهکشان A50 بود و نه در میان سامسونگ دو محبوب ترین دستگاه ها در این منطقه در Q1 سال 2020 یا ملت شش اجرا به عنوان آی فون 11 نرم افزار رتبه بندی “فقط در خارج از پنج” به بسته بندی چشمگیر اپل عملکرد در یک زمان به سرعت در حال تحول بحران است.

باور کنید یا نه که هنوز هم به اندازه کافی برای تقویت اپل ما کل فروش نسبت به سه ماه اول سال 2019 اگر چه کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر را گزارش بسیار کوچکتر از کاهش Samsung, LG, ZTE, موتورولا, آلکاتل, و به خصوص گوگل است. بازار به عنوان یک کل نیز با کاهش 21 درصد از Q1 2019 نمره و تنها (نسبتا) بازیکن بزرگ است که موفق به سرپیچی از این روند بود OnePlus.

اما این شرکت مستقر در چین است که هنوز هم رتبه هشت به طور کلی در ایالات متحده گوشی های هوشمند بازار در پشت همه فوق برندها (حتی گوگل) پس از آن میکروسکوپی 2 درصد در سال در سال رشد احتمالا کمک زیادی به جبران این روند منفی است. این بدیهی است که در درجه اول ناشی از فروشگاه تعطیلی و اقامت در خانه سفارشات مربوط به COVID-19 بحران بهداشتی تا حد زیادی تحت تأثیر سامسونگ کهکشان S20 خانواده که تا به حال یک “ویژه ضعیف و راه اندازی” و حق بیمه گل سرسبد فروش در کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de