اپل و گوگل تماس با ردیابی برنامه ممکن است یکی از بهترین ابزارهایی است که ما را مجبور به کاهش گسترش COVID-19. دو رقیب با هم مسئول سیستم عامل مورد استفاده در بیش از 99 درصد از گوشی های هوشمند در جهان است. به سادگی با قرار دادن گوشی های تلفن متعلق به کسانی که در انتخاب کردن به تماس با ردیابی خواهد ساخت یک پایگاه داده است که جمع آوری شناسه به نمایندگی از مردم است که در مجاورت خود را برای یک دوره دو هفته ای. این همه ناشناس انجام می شود و همه چیز ذخیره شده بر روی دستگاه.

اگر کسی تست مثبت برای COVID-19 آنها را به یک برنامه توسعه یافته توسط یک سازمان بهداشت و چک کردن جعبه حاکی از این است که آنها COVID-19 مثبت است. همه ناشناس صاحبان تلفن در آن فرد پایگاه داده جمع آوری شده بیش از دو هفته گذشته فرستاده می شوند توجه کنید. در این پیام آمده است که آنها شده اند در مجاورت کسی که تست مثبت برای این ویروس و باید تست شده بلافاصله. اگر هر کسی که دریافت این اخطار می شود آزمایش ما ممکن است قادر به نگه داشتن کسانی که حامل ویروس کردن از خیابان.

موفقیت اپل و گوگل تماس با ردیابی طرح مشخص خواهد شد که اعتماد عمومی را در این شرکت ها

برای این طرح به کار انتخاب کردن در نرخ بسیار بالا و بسیاری از مردم در آمریکا و اروپا اعتماد ندارند اپل یا گوگل. سناتور جمهوری خواه جاش هاولی میسوری در نامه ای به تیم کوک و سوندار پیچای به مدیران عامل اپل و گوگل بود. سناتور نامه با اشاره به چگونگی ناشناس اطلاعات جمع آوری شده توسط اپل و گوگل می توان متقابل با یکی دیگر از مجموعه ای از داده ها به فاش کردن هویت ناشناس شرکت کنندگان در برنامه است. او در نامه سناتور هالی نوشت: “جفت شدن داده ها از این پروژه با داده های GPS است که هر دو شرکت خود را در حال حاضر جمع آوری می تواند به آسانی فاش کردن هویت فردی. بدتر زمانی که زوج با دیگر مجموعه داده, داده ها از این پروژه می تواند به ایجاد یک بازی فوق العاده دقیق مکانیزم برای نظارت است.” سناتور هالی بود همچنین نگران آن است که پس از همه گیر به پایان می رسد گوگل با استفاده از رابط از تماس با ردیابی پلت فرم برای فروش داده های مکان برای تبلیغ.

با توجه به AppleInsider گروهی از سناتور جمهوریخواه تصمیم گرفته است که آن را نمی گرفتن هر گونه شانس و معرفی یک لایحه که اجازه خواهد داد که دولت برای تنظیم چگونه گوگل و اپل می تواند با استفاده از مصرف کننده اطلاعات آنها را جمع آوری. این لایحه می گوید که مصرف کنندگان را مجبور به دادن رضایت برای شرکت در تماس با ردیابی و شرکت ها را به مصرف کنندگان خود را چگونه داده است که استفاده طولانی چگونه این اطلاعات را جمع آوری خواهد شد و چه کسی آن را خواهد گرفت. از همه مهمتر یک بار این ناشناس داده است که دیگر مورد نیاز آن باید حذف شود.

نسخه بتا از اپل و گوگل “قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی” رابط های برنامه کاربردی منتشر شد به توسعه دهندگان در هفته گذشته و بعد از این سال این دو اضافه خواهد شد پلت فرم های مربوطه خود را از سیستم عامل اگر چه کاربران خواهد بود مجبور به انتخاب کردن در. و این جایی است که مردم در حال رفتن به مجبور به اعتماد که اپل و گوگل در حال حفاظت از اطلاعات شخصی خود را. بدون بالا تصویب نرخ تماس, ردیابی بی فایده می شود-یک ایده خوب به هدر رفته. از سوی دیگر ما می دانیم که اپل و گوگل است (همراه با آمازون) بودند “به طور تصادفی” جمع آوری بخش هایی از مکالمات شنید با خود دستیار مجازی به نام بهبود تجربه کاربر.

در سال گذشته ما به شما گفت که سیری ضبط مکالمات خصوصی که صاحبان آیفون تا به حال با پزشک خود و ثبت لحظات صمیمی به عنوان به خوبی. این قطعه فرستاده شد به یک پیمانکار که اپل استخدام به درجه سیری عملکرد. یک whistleblower گفت که صدای زیپ بود که اغلب به اشتباه توسط Siri برای “Hey Siri” hotword که فعال دستیار مجازی. و در طول همه گیر انگلستان شرکت حقوقی Mishcon د Reya LLP گفته وکلای آن کار از خانه برای خاموش کردن گوگل دستیار یا الکسا بر هر هوشمند سخنرانان در خانه های خود. نگرانی این است که این دستیاران دیجیتال می تواند انتخاب کنید تا قطعات از تماس های تلفنی بحث محرمانه مسائل حقوقی.

اکثر شرکت ها در حال حاضر اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن از جمله جمع آوری داده ها انجام می شود به کلاس و یا خود را بهبود دستیاران دیجیتال اما سوال واقعی این است که آیا مصرف کنندگان در سراسر جهان اعتماد اپل و گوگل است. پاسخ این تعیین خواهد کرد که چگونه موفق به تماس خود را ردیابی طرح خواهد شد در جنگ علیه COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im