‘The Sopranos’ خالق دیوید چیس نوشت کامل coronavirus با مضمون صحنه

  • آن است که بیش از یک دهه پس از HBO را سوپرانوها به پایان رسید اما خالق دیوید چیس تصمیم به کمی سرگرم کننده به تازگی و نوشتن برخی از کروناویروس جدید با مضمون گفت و گو برای یک “صحنه است.”
  • دو سابق Sopranos اعضای بازیگران انجام گفت و گو در پادکست صحبت Sopranosکه شما می توانید به عنوان خوانده شده گزیده ای از زیر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما تا به حال بازیگران Parks and Recreation دوباره برای یک کوروناویروس با مضمون reunion قسمت. در حال حاضر The Sopranos خالق دیوید چیس نوشته است یک صحنه جدید (coronavirus به مضمون البته) ترکیب شخصیت های از جمله تونی سوپرانو خود را از کلاسیک HBO اوباش درام — اولین جمله جدید Sopranos گفت و گو نوشته شده توسط تعقیب پس از این سری محبوب در زمان خود تعظیم در سال 2007.

صحنه (که شما می توانید به خواندن گفت و گو از زیر — و البته این را در نظر بگیرید خود را بالغ زبان هشدار) شامل برخی از شخصیت های اصلی در واقع نشستن در اطراف و صحبت کردن در مورد زندگی چقدر تغییر کرده است به دلیل COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

سابق Sopranos اعضای بازیگران Michael Imperioli و استیو Schirripa انجام گفت و گو در پادکست صحبت Sopranos. به ما اشاره کرد که گفت و گو شامل خطوط از تونی سوپرانو اما که لزوما نباید گرفته شود به عنوان پاسخ به این رمز و راز از اینکه تونی ملاقات نابهنگام پایان در که کسی که شام میخورد. این صحنه نیز شامل گفت و گو از دیگر Sopranos شخصیت های کسانی که کشته شده است پس از آن لزوما پاسخ به این که آیا تونی است که بخشی از آن یا نه اما در هر صورت, آن را هنوز هم یک تمرین سرگرم کننده و لذت بخش خواندن بدون در نظر گرفتن.

کرکس زمان به رونویسی خطوط که Imperioli و Schirripa خواندن در طول پادکست خود. “همه چیز دشوار است در حال حاضر با تمام اخبار بد و چیزهایی که می خواهید آن را به خوبی به چیزی در مورد خنده” Imperioli گفت: در هر خروجی. “دیوید فکر این مهم به برخی از سبک سری به جهان و به او نوشت: این خطوط در مورد سوپرانو شخصیت های مربوط به کوروناویروس.”

سر به این سایت به عنوان خوانده شده همه چیز اما در اینجا گزیده ای:

PAULIE گردو: مرد, مردم با من تماس germaphobe. Big خنده. در حال حاضر تمام من به می گویند: ببینید, چاق? و من می دانستم که برخی از لعنتی ” چیزی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد. من دیدم مادر مقدس در بادا بینگ.

تونی سوپرانو: ورزشی شرط بندی? لعنتی رفته با باد همراه با ورزش حرفه ای. من و دوستان من در حال مرگ هستند در اینجا. رئیس جمهور ممکن است یک نقطه. اجازه دهید کسب و کار و تولید دوباره رفتن — عید پاک روز اول ماه مه هر دمار از روزگارمان درآورد.

بابی BACALA: بله که همه اورژانس. من در زمان این همه گه چون من پیش بینی های من در مورد آن اشتباه است. آنها گفتند: Quasimodo T گفت: Nostradamus, همسر من خریداری یک کتاب نوسترداموس و به من نگاه کرد و آن را نمی گویند هر چیزی در مورد این. چیز عجیب و غریب است, هر چند من پسر رابرت رفت و به نوتردام.

تاریخ: دیدم در فاکس این حرکت تند و سریع خاموش, معاون فرماندار تگزاس گفت: “مهم نیست در حال مرگ برای کمک به اقتصاد است چرا که او بیش از 70 با برخی از grandkids و یا برخی از گه. شاید ما می تواند به او کمک کند با آن.

فیل LEOTARDO: توقیف کامیونی حامل ضد عفونی کننده دست من تمیز کردن.

تونی: من پدر شما رو فلج اطفال tuberculous هر بچه آن پرداخته است. هر آنچه که اتفاق می افتد به گری کوپر?

LIVIA سوپرانو: شما می دانید آنچه که من میخوام گویند.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>