Sony Xperia 1 II است که در نهایت در انبار و حمل و نقل در ایالات متحده رایگان earbuds هنوز هم شامل

لحظه ای که (برخی از) شما شده اند در انتظار از ماه فوریه است که در اینجا در آخرین… نوع. پس از غیر منتظره ای طولانی قبل از سفارش دوره لگد کردن (به صورت واقعی) تمام راه بازگشت در اوایل ماه ژوئن, Sony Xperia 1 II (تلفظ یک علامت دو) در حال حاضر در انبار و حمل و نقل در سراسر کشور در بیش از دو روز برای جدید بزودی.

که احتمالا به معنی این گوشی اولین خریداران در حال حاضر دریافت نسخه های خود سونی آخرین پرچمدار به خصوص با توجه به اینکه Xperia 1 دوم بود که در ابتدا برنامه ریزی شده شروع به حمل و نقل در ایالات متحده در ماه جولای 24. برای برخی از دلیل است که اتفاق نمی افتد و بدتر هنوز, 6.5 اینچ دوربین ذکر شده است به عنوان “فروخته شده” در بهترین خرید “در دسترس نیست” در آمازون “به زودی” به Adorama و “بازگشت دستور داد” در تمرکز دوربین در زمان نوشتن این مقاله است.
است که برگ های شما تنها با یک گزینه قابل دوام برای خرید قفل دستگاه در حال حاضر, اما در سمت روشن آن را بسیار گزینه خوبی است. چرا که B&H Photo Video اتحاد ظاهر تمدید Sony Xperia 1 دوم قبل از سفارش ارتقاء به شما اجازه بسته نرم افزاری تلفن با یک جفت سرد WF-1000XM3 واقعی بی سیم از earbuds در انتخاب خود را از سیاه و سفید و یا نقره ای رنگ بدون هیچ هزینه اضافی.
گوشی خود را به طور انحصاری موجود در سیاه و سفید و در $1,198 آن باقی مانده است بسیار بازدارنده قیمت حتی زمانی که شما در نظر معمولی $230 ارزش افتخاری سر و صدا لغو earbuds. هیچ کلمه ای وجود دارد در چه مدت این قرارداد معتبر باقی خواهد ماند, ذهن, شما, بنابراین شما ممکن است بخواهید به عجله بسر می رسانید و ماشه قبل از آن منقضی می شود. پس از همه, که در حال حاضر به نظر می رسد که اتفاق افتاده است در تمرکز دوربین که در آن “بسته نرم افزاری ویژه” در حال حاضر در قیمت کامل $1,428.

هنوز این غیر قابل انکار است سونی جالب ترین و قدرتمند و ویژگی های بسته بندی گوشی های هوشمند در مدت زمان طولانی با یک گل میمون 865 SoC 8GB RAM, 256 GB storage, 4K, HDR, OLED نمایش 4000 میلی آمپر, باتری, و بله, هر دو اسلات کارت حافظه microSD و جک هدفون نیز در دو. اگر فقط آن را کمی ارزان تر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net