سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G را بیش از 5G به جدول

سامسونگ چندین جدید بالا پایان گوشی های هوشمند بنا به گزارش برنامه ریزی شده برای یک آنلاین-تنها اطلاعیه در آگوست 5, 5G-فعال Galaxy Z تلنگر دریافت حداقل مقدار توجه از leakers و صاحب نظران صنعت در چند ماه گذشته است.

که بدیهی است چرا که هر کس می رود و یا صرفا فرض بر این “جدید” گوشی را نگاه کنید خیلی افتضاح مانند اصلی Z, تلنگر, هر دو در داخل و خارج. بیشتر به طور خاص, Galaxy Z تلنگر 5G به طور گسترده ای شایع را برای حمایت از آینده طلا استاندارد در تلفن همراه قابلیت اتصال به جدول در حالی که حفظ بقیه آن پیشرو مشخصات و ویژگی های آن نیز به خوبی طراحی انعطاف پذیر.
اما بر اساس تازه کشف شده قبل از انتشار معیار وجود دارد در واقع یک اضافی ارتقا در خط لوله. آن را نیز یکی از بزرگ است که اساسا آوردن Samsung Galaxy Z تلنگر 5G در خط با کهکشان S20 و توجه داشته باشید 20 خانواده در یک کلید بخش. ما در حال صحبت کردن در مورد قدرت پردازش یک منطقه که در آن 4G LTE-Z تنها تلنگر یک بیت از یک سازش حل و فصل برای یک پیکسل 855+ SoC برای کمک به نگه داشتن قیمت نسبتا کم است.

خوب Z تلنگر 5G است که ظاهرا نگران نیست که در مورد بسته بندی یک دولت از-هنر پیکسل, چیپ 865 موسوم به “kona.” این باید یک افزایش قابل توجهی در سرعت اولیه نسبت به “msmnile” مادربرد از Z تلنگر 4G و همچنین S10 و توجه داشته باشید 10-دستگاه های سری, اما برای آنچه در آن ارزش, سامسونگ به نظر نمی رسد برنامه ریزی های مشابه حافظه ارتقا دهید.
این SM-F707B نوع قرار داده Geekbench 5 حرکات اوایل امروز می آید با همان RAM 8GB تعداد به عنوان اصلی Galaxy Z تلنگر که ممکن است اجازه می دهد تا 5G-قابلیت تاشو گوشی باقی می ماند تا حدودی مقرون به صرفه حداقل در مقایسه با Galaxy بریزید و Galaxy برابر 2.
که گفت:, شما قطعا می توانید انتظار برچسب قیمت بالاتر از $1,380 در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان عرضه محدود تا 2021 بعد از اواخر ماه آگوست یا سپتامبر راه اندازی با توجه به جدید ترین زمزمه در سراسر زنجیره تامین آب کولر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>