سامسونگ کهکشان دیده بان 3 و Galaxy جوانه زنده خواهد شد و به احتمال زیاد ضرب و شتم توجه داشته باشید 20 به بازار

با توجه به متعدد سنگ جامد منابع ما کمتر از دو ماه به دور از اعلام رسمی عظیم چهار پایان سامسونگ گوشی های هوشمند از جمله دو (بسیار) مختلف توجه داشته باشید کهکشان 20 انواع, یک دوم-gen Galaxy بریزید و یک 5G-فعال Galaxy Z تلنگر.

که در حال حاضر به صورت غیر منتظره ای شلوغ (مجازی) بستهای رویداد به همین دلیل است که شما نباید دقیقا شوکه شده بود به شنیدن دو کهکشان محصولات انتظار می رود رونمایی کرد به زودی در حال حاضر تقریبا تضمین شده است برای دیدن نور روز زود است. یعنی مدتی در ژوئیه اگر چه SamMobile را بدون شک قابل اعتماد tipsters نمی تواند به اشتراک گذاری بیشتر اطلاعات دقیق در این کهکشان دیده بان 3 و Galaxy جوانه های زنده راه اندازی برنامه.

 

در حالی که این به احتمال زیاد به معنی Samsung Galaxy جوانه های زندگی را نمی خواهد آمد با ساخته شده در تناسب اندام, قابلیت ردیابی و یا مستقل پلیر صوتی, بعد از همه, لغو سر و صدا فعال است که هنوز هم بسیار ممکن است. همان می رود برای یک sub-$150 نقطه قیمت است که می تواند کاملا له اپل AirPods Pro و همچنین به عنوان کهکشان جوانه+ اگر ANC حدس و گمان تابه.
متاسفانه این کهکشان دیده بان 3 باقی می ماند به طور کامل در خفا مانده تا آنجا که قیمت گذاری خرده فروشی می رود که نه آنچه که ما می گویند در مورد مشخصات و ویژگی های. یک دسته از مسائل در حال حاضر در باز از بسیار پیش بینی فیزیکی چرخش گودی باز گشت به فولاد ضد زنگ و تیتانیوم ساخت گزینه های 41 و 45 میلی متر اندازه مورد ساخته شده در GPS, قابلیت, گوریل شیشه ای DX حفاظت از 5 دستگاه خودپرداز مقاومت در برابر آب رتبه و نه چندان چشمگیر باتری.

بسیار جالب tidbit ظاهرا نشان داد توسط SamMobile امروز نگرانی های تجاری اولین Samsung Galaxy Watch 3 و Galaxy جوانه های زندگی می کنند که انتظار می رود تا حد زیادی همزمان با اعلام رسمی از Galaxy Note 20, توجه داشته باشید, 20, فوق العاده, برابر 2 و Z تلنگر 5G.

به عبارت دیگر شما باید آماده برای سفارش این پوشیدنی و “hearable” پسران بد در اطراف اوت 5… اگر همه چیز می رود با توجه به شرکت در طرح فعلی. فراموش نکنید که این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم می تواند مختل کند و این بسیار بلند پروازانه برنامه با برگزاری این تولید انواع اجزای حیاتی و یا حتی کل پیشگامانه دستگاه های مانند Galaxy برابر 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im