سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 نشت ما شده اند در انتظار است اینجا

سامسونگ تایید کرده است که رویداد Unpacked که در آن انتظار می رود برای راه اندازی توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G برگزار خواهد شد در ماه اوت 5. به روز رسانی دستگاه های نوک آمده با برچسب قیمت برای مطابقت با چیزی که ممکن است یک ایده خوب با توجه به وضعیت فعلی اقتصاد است. یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه و حتی ادعا می کند که Galaxy Note 20 خواهد بود گران ترین توجه به تاریخ.
نشت است حمایت گزارش دیگری که ادعا می کند به استاندارد توجه داشته باشید کهکشان 20 شروع خواهد شد در €1,249 (~$1,410) و ورود به سطح توجه داشته باشید 20 فوق العاده هزینه €1,399 (~$1,578 فتح کرد گرفته شد) در یونان. معمولا قیمت های بالاتر در یونان از در دیگر بازارهای اروپایی اما برای مرجع در سال گذشته Note 10 معرفی شد برای €1,149 وجود دارد.

هر مشهور tipster IceUniverse توجه داشته باشید کهکشان 20 شروع خواهد شد در 999 دلار است که 50 دلار بیشتر از قیمت با شروع از توجه داشته باشید 10.

سامسونگ است که به ظاهر با توجه به افت قیمت در نهایت

تا کنون وجود نداشته است هر نشانه ای که سامسونگ خواهد کاهش قیمت آن در آینده گل سرسبد. اما گزارش از کره جنوبی ادعا می کند که این می تواند در واقع اتفاق می افتد. کارشناسان بر این باورند که سامسونگ ممکن است در واقع به در و کاهش قیمت Galaxy Note 20 به افزایش تقاضا برای آن شاخص است که ظاهرا petering ،

این اولین بار است که امکان Samsung شماره گیری پایین قیمت توجه داشته باشید 20 duo شده است بنابراین بهتر است آن را با کمی نمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>