با وجود تعداد زیاد شکایات از کاربران وفادار در طول سال, سامسونگ هنوز هم اصرار دارد اتصالات بین المللی انواع آن شاخص با چیپست Exynos به جای برتر پیکسل ارائه شده است.

توجه داشته باشید کهکشان 20 سری را به رعایت این استراتژی بیش از حد, اما, در تلاش برای جلوگیری از انتقادات سامسونگ است که گفته می شود در حال توسعه یک چیپست های جدید است که می تواند حتی قوی تر از Snapdragon 865.

Exynos 992 می تواند سریع تر از Snapdragon 865

یک گزارش جدید توسط ZDNet Korea (از طریق SamMobile) نشان می دهد سامسونگ در حال کار بر روی یک به روز رسانی chipset دوبله Exynos 992. باید آن را بعد از پرده برداری کرد در این تابستان احتمالا در اوایل ماه اوت پیش از اولین آن در داخل بسیار پیش بینی Galaxy Note 20 صف.

هنوز-به-می شود-اعلام کرد سیستم بر روی تراشه (SoC) گزارش شده است که بر اساس قانون جدید 6-نانو فرآیند تولید. این است که نه کاملا به عنوان پیشرفته 5 نانومتر روند مجموعه مورد استفاده قرار گیرد توسط اپل و هواوی بعد از این سال, اما آن را هنوز هم می شود خوش آمدید ارتقا دهید. Exynos 990 پیکسل 865 برجسته در داخل کهکشان S20 هر دو ایجاد شده در پیری 7-نانومتر روند. که به معنی Exynos 992 باید بیشتر قدرت کارآمد تر از هر دو این.

ZDNet Korea
معتقد است که Exynos 992 خواهد بود 1-3 ٪ سریعتر از Qualcomm Snapdragon 865 بیش از حد, که به نوبه خود بدان معنی آن را به ارائه حتی بزرگتر عملکرد ضربت بیش تحتانی Exynos 990 چیپ ست مورد استفاده در حال حاضر.

سامسونگ ظاهرا اعتماد به نفس در مورد نسل بعدی چیپ ست که ممکن است برگشت به Exynos قدرت در کره جنوبی. سئول مبتنی بر غول در طول تاریخ نصب آن شاخص با چیپست اگزینوس در منطقه اما تصمیم گرفت به کشتی کهکشان S20 با Snapdragon 865 به جای.

این تصمیم بنا به گزارش سمت چپ Exynos تیم احساس بسیار humiliated چون کره جنوبی است که خانه خود را در بازار اما آخرین اطلاعات نشان می دهد که بحث تغییر ممکن است تنها به طور موقت.

هر چیز دیگری باید قرض گرفته شده از کهکشان S20

دیگر از تغییرات داخلی ذکر شده در بالا توجه داشته باشید کهکشان 20 سری است که تا حد زیادی انتظار می رود به یک اصلاح Galaxy S20 صف. توجه داشته باشید کهکشان 20+ باید بر اساس Galaxy S20 فوق العاده و استاندارد توجه داشته باشید کهکشان 20 مجموعه به نظر می رسد بر اساس Galaxy S20+.

خریداران می توانید انتظار برای پیدا کردن قدرتمند سیستم های دوربین در عقب و پشتیبانی شبکه 5G به عنوان استاندارد. تفاوت کلیدی بر روی کاغذ خواهد بود علاوه بر این از S Pen و کمی کوچکتر باتری.

همانطور که برای طراحی و انتظار می رود توجه داشته باشید کهکشان 20 دستگاه به مانند بیشتر مستطیل شکل کهکشان S20 گوشی های. بنابراین بی نهایت-O صفحه نمایش با یک محور سوراخ پانچ و بسیار نازک ناهنجاری به احتمال زیاد.

سامسونگ کاهش انحنای لبه های کهکشان S20 در اوایل این سال بیش از حد, بنابراین همان می تواند انجام شود برای توجه داشته باشید کهکشان 20. خواهد بود که یک خوش آمدید, تغییر, توسط, ترین, اگر چه به خصوص کاربران از S Pen stylus.

در نهایت وجود دارد رفتن به یک مستطیل بزرگ ماژول دوربین در عقب هر دو گوشی های هوشمند است. که جایگزین خوبی دریافت طراحی استفاده شده در Galaxy Note 10.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 اعلام و تاریخ انتشار

شود در مواظب برای سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ در سالانه بستهای رویداد در اوایل ماه اوت. این دستگاه ها خواهد پیوست کهکشان برابر 2.

قبل از دستور باید شروع به زودی پس از پیش از انتشار نسبت به پایان ماه. قیمت گذاری همچنان تایید نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im