Samsung Galaxy جوانه ممکن است بهترین واقعی بی سیم از earbuds در بودجه در حال حاضر

در حالی که آن را قطعا سخت به استدلال می کنند با درخواست تجدید نظر از کهکشان جوانه+ جهان بهترین واقعی بی سیم از earbuds وقتی که می آید به مستقل عمر باتری 150 دلار لیست قیمت سامسونگ دوم-gen “hearables” ممکن است به خوبی خاموش کردن تعدادی از خریداران آینده نگر.

خوشبختانه 2019-منتشر شد Samsung Galaxy جوانه هنوز هم در اطراف هستند و اگر چه تولید کنندگان خود را همچنان به اتهام مسلما بیش از حد (حداقل با استانداردهای امروز) 130 دلار برای یک نام تجاری جدید جفت شکارچیان معامله خواهد بود خوشحال به شنیدن عمده شخص ثالث خرده فروش است و مرمت واحد های موجود در دوام $59.99 و برای یک مدت زمان محدود.
ما در حال صحبت کردن در مورد در عین حال یکی دیگر از قاتل یک روز-فقط بهترین خرید معامله این یک خروس عظیم 70 دلار قیمت به طور منظم از نسل اول Galaxy جوانه در حالی که تنزیل نقره ای رنگ با یک کمی کمتر دراماتیک $65.
هر دو طعم آمده با خرده Geek Squad خبره مرمت مهر از قابلیت داشتن پاک “دقیق چند نقطه بازرسی طراحی شده برای اطمینان از بالاترین استانداردهای کیفیت و عملکرد.” به عبارت دیگر این فوق العاده مقرون به صرفه درست بی سیم از earbuds باید کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان جدید از جمله “کاملا تمیز” قطعات و حمل و نقل با اصلی خود را به تنظیمات کارخانه بازگرداند.
در حالی که به هیچ وجه نزدیک به عنوان موثر به عنوان جانشینان خود را از نظر عمر باتری سامسونگ کهکشان جوانه ها هیچ pushovers یا امیدوار به نگه داشتن آهنگ های خود را برای رفتن تا شش ساعت قبل از نیاز به صرف زمان کمی در داخل خود همراه شارژ بی سیم موردی که می تواند به ارائه اضافی هفت ساعت یا بیشتر از آب است.
ساخته شده برای رسیدگی پاشیده عرق و حتی گاه به گاه اتفاقی نشت کهکشان جوانه تقریبا شگفت آور سبک و راحت در حالی که همچنین درخشان در بلوتوث محدوده و اتصال بی سیم بخش است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم صدا با کیفیت ، مناسب و معقول به خصوص در 60 یا 65 دلار و پس از تعدادی از نرم افزار به روز رسانی های اخیر از آن نیز به ارمغان آورد چندین سرد کهکشان جوانه+ ویژگی ها به جدول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de