شایعه تاشو, آی فون خواهد بود و بیشتر شبیه به سطح دو از کهکشان برابر ظاهرا

امروز leaker جان Prosser دنبال کرده است تا در این شایعه گفت که آن را واقعا نمی شود یک foldable دستگاه نفسه. بلکه اپل گزارش شده است که ساخت دو دستگاه صفحه نمایش. این نمایش در حال ظاهرا متصل شده توسط یک لولا. فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه مطمئن می سازد که نمونه نگاه نمی کند مانند یک مطلوب ادغام دو اپل. در عوض هنگامی که دستگاه در آن گشوده متحده دو پانل نگاه مستمر و بدون درز.
مایکروسافت و در راه ال جی گرفته اند یک روش مشابه. در حالی که مایکروسافت آینده سطح Duo دارای دو صفحه نمایش متصل شده توسط یک لولا برخی از LG اخیر گوشی های سازگار با دو صفحه نمایش و لوازم جانبی است که می افزاید: یک ثانویه صفحه نمایش به آنها را.
اگر فکر لولا اذیت شما اجازه دهید فراموش نکنید که حتی گوشی های با قابلیت خمیدگی صفحه نمایش مانند Galaxy برابر یک چین در حال اجرا پایین مرکز صفحه نمایش. آن است که خودنمایی میکند اما آن را هنوز هم وجود دارد. این شرکت دوم foldable گوشی Galaxy Z تلنگر نیز چین-اما چین به مراتب ظریف تر است.

در هر صورت, آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که گوشی های تاشو محدودیت های خود را. و اجازه دهید فراموش نکنید هشدار این دستگاه با هشدار به کاربران به عنوان آرام که ممکن است.

دوگانه-طراحی صفحه نمایش مانند یک اپل گزارش شده است که با توجه به, به نظر می رسد مانند یک دور شرط بندی امن تر.

همانطور که برای دیگر جزئیات Prosser می گوید که این دستگاه شبیه به آی فون 11 است که در آن گرد استیل لبه. او اضافه می کند که نمونه ندارد یک شکاف و یک گودی کوچک بر روی جلد صفحه نمایش خانه های صورت ID.

آن را بسیار بعید است که این دو صفحه نمایش آیفون می رسند این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>