این Roomba 860 هرگز این ارزان اما معامله آمازون تنها طول می کشد یک روز

  • وجود دارد یک Roomba فروش در آمازون در حال حاضر که رفتن به شما ضربه ای دور انداختن یکی از بهترین Roomba ربات خلاء مدل از همه زمان در زیر $200 علامت برای اولین بار.
  • آن را تجدید iRobot Roomba 860 ربات خلاء ارائه می دهد که مکش قوی و همچنین به عنوان ویژگی های هوشمند مانند دیوار مجازی موانع و بیشتر.
  • وجود دارد دو نفر دیگر Roomba معاملات است که شما نیز باید بررسی کنید امروز در آمازون یکی که اسلش $201 کردن بهترین فروش Roomba 960 و دوم که پلیس همان مقدار قیمت حق بیمه Roomba i7+ که خالی خود را هنگامی که آن را انجام داده ،

اگر تا کنون وجود داشت یک روز در نهایت به ماشه و خودتان Roomba امروز قطعا آن روز. آمازون در حال اجرا است یک فروش فوق العاده برای یک روز تنها در میان آن جعبه طلا معاملات روزانه که همیشه سر turners از آنها پیشنهاد ویژه زمان محدود تخفیف است که اغلب با ارائه پایین ترین قیمت. که قطعا این مورد برای iRobot Roomba 860 رباتیک خلاء است که در فروش در روز پنج شنبه و در پایین ترین قیمت همیشه.

این Roomba 860 است که در میان بیشتر مدل های قوی که iRobot باعث می شود ارائه مکش که ضربات دور بسیاری دیگر ربات خلاء مارک. این مدل همچنین ورزش تمام ویژگی های بسیار خوب شما نیاز به مانند دیوار مجازی, موانع برنامه ریزی خود شارژ و رها حفاظت بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن در حال سقوط به پایین پله ها. تجدید 860 که در فروش امروز به طور معمول به فروش می رساند برای $280 است که در حال حاضر یک ارزش فوق العاده. اما امروز آن را در فروش فقط برای $199.99 مارک اولین بار است که این مدل کاهش یافته است در زیر $200 خوانده شده را علامت.

توجه داشته باشید آمازون تمدید گارانتی محصول مورد این خرید بنابراین شما باید عظیم 90 روز به بازگشت آن را به هر دلیلی اگر شما خوشحال با آن است. در اینجا آمازون blurb: “این محصول شده است حرفه ای بازرسی و آزمایش توسط آمازون-تامین کنندگان واجد شرایط. این محصول ممکن است حداقل خراش یا فرورفتگی و یک باتری با حداقل 80 درصد ظرفیت است. جعبه ممکن است عمومی و لوازم جانبی ممکن است, اصلی, اما سازگار خواهد بود و به طور کامل عملکرد. این محصول واجد شرایط جایگزینی و یا بازپرداخت ظرف 90 روز از دریافت اگر شما راضی نیست.”

اگر شما به دنبال یک کمی بیشتر دلربایی و برخی از ویژگی های حق بیمه وجود دارد دو نفر دیگر Roomba معاملات در آمازون امروز. اولین بار, ملت را بالا خرده فروش آنلاین کاهش $201 کردن قیمت Roomba 960 است که بهترین فروش ربات iRobot خلاء از همه زمان در میان خوانندگان ما. و یا اگر شما می خواهید برای رفتن همه-شما همچنین می توانید ذخیره کنید $201 در Roomba i7+. نه تنها آن است که بهترین در کلاس ربات خلاء با باور نکردنی مکش و تمام زنگ ها و سوت شما ممکن است بخواهید آن را به یک پایه ویژه است که اجازه می دهد تا خلاء خالی خود را پس از آن می رسد بازگشت از تمیز کردن!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de