این V40 ال جی یکی از بسیاری از بالا پایان گوشی های هوشمند منتشر شده توسط ال جی در چند سال گذشته در بیش از حد قیمت نقطه بدون به خصوص قانع کننده ارزش گزاره اما بسیار شبیه مسن G7 ال جی و V35 ال جی و جدیدتر G8 ال جی و G8X ال جی, همه این پسر بد نیاز به افزایش جرم آن تجدید نظر شد تخفیف های قابل توجه… یا ده.

آخرین قاتل مقابله می آید از بهترین خرید, ضرب و شتم قبلی فروش برگزار شد با همان خرده فروش و همچنین حتی بیش اخیر B&H ارتقاء. از لحاظ فنی بهترین خرید و B&H Photo Video در حال حاضر در حال شارژ با همان شدت مشخص به پایین قیمت $349 برای یک گوشی از نوع LG V40 ال جی با مطلقا هیچ رشته های متصل تفاوت بودن سابق خرده فروش می تواند حتی کمتر از آن است که اگر شما یک مشکل ملاقات با یک زن و شوهر از شرایط خاص.
یعنی شما می توانید با پرداخت هزینه به عنوان کمی به عنوان $199.99 در حال حاضر برای این Snapdragon 845 نیروگاه با 6.4 اینچ صفحه نمایش OLED در دو ورزشی رزولوشن 3120 x 1440 pixels, اما تنها اگر شما یک کامپیوتر جدید با حداکثر سرعت دویدن مشترک یا یک موجود مایل به باز کردن یک خط جدید در این کشور به زودی-به-می شود-بازنشسته چهارم-بزرگترین شبکه تلفن همراه اپراتور.
نگه داشتن در ذهن که حساب خود را نمی تواند لغو شود و هنگامی که با حداکثر سرعت دویدن و لگد سطل, اما به جای انتقال به “جدید T-Mobile” است که به طور گسترده ای انتظار می رود به دستاوردهای بزرگ به عنوان یک نتیجه از ادغام و احتمالا تبدیل به آمریکا شماره یک ارائه دهنده خدمات بی سیم در نه چندان دور آینده. دیوانه کم $199.99 قیمت نمی آید با قسط ماهانه طرح تعهد یا, که باعث می شود آن را حتی سخت تر به استدلال می کنند با این معامله شگفت انگیز.

البته بهترین خرید نیز ارائه تخفیف عظیم برای Verizon و AT&T مشتریان به دنبال فعال کردن قفل LG V40 ال جی حق کردن خفاش. به طور خاص 700 دلار گوشی اصلی $950 قیمت می رود که برای به روز رسانی با حداکثر سرعت دویدن مشترکین نیز هست.

موجود در یک “شفق سیاه” رنگ اواخر 2018-منتشر شد بالا-ender بسته های محترم 6 گیگابایت حافظه علاوه بر فوق Snapdragon 845 SoC و همچنین به عنوان یک از 3300 میلی آمپر باتری که… قطعا می تواند بهتر شود. اما برای 200 یا 250 دلار آن را قطعا به اندازه کافی بزرگ به ویژه هنگامی که شما نیز در نظر شارژ سریع و قابلیت شارژ بی سیم از V40. و جک هدفون. و مقاومت در برابر آب IP68 امتیاز. و همه کاره 12 + 12 + 16MP سه گانه رو به عقب دوربین سیستم. و dual selfie بورس. و تمام حق بیمه ویژگی های صوتی. و همیشه قابل اعتماد عقب-نصب اسکنر اثر انگشت.

خط پایین شما می توانید بسیاری از چیزهای سرد در قیمت عالی مسلما جبران پیشرفته سن و اوایل نقص از یک بار-آسیا LG V40 ال جی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im