اصلی اپل آیفون SE در فروش فقط برای $90 (مرمت)

در حال حاضر که اپل راه اندازی یک آی فون جدید SE که در آن خواستار … آیفون SE (2nd generation), مدل اصلی است عمده تخفیف در چند خرده فروشان در سراسر ایالات متحده. اگر شما همیشه می خواستم برای خرید یک آی فون, اما نمی تواند کنار آمدن با قیمت بالا در مقایسه با دستگاه های آندروید در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای شروع به چک کردن برخی از آیفون می پردازد.آن را سخت به درک این ایده از یک آی فون است که هزینه های کمتر از 100 دلار است اما ما در حال زندگی در آن زمان در حال حاضر. شما می توانید یک آی فون اصلی SE برای به عنوان کم به عنوان $90, قیمت عالی با توجه به عاقبت فروش برای $350.

گرفتن این است که 90 دلار اپل آی فون SE است که در مرمت بیماری, بنابراین اگر شما نمی تواند قبول کند که پس از این معامله است نه برای شما. Woot در حال حاضر ارائه های مختلف اپل آیفون مدل SE در مرمت شرط بنابراین بسته به نوع که شما انتخاب می کنید شما می تواند پرداخت در هر نقطه بین $90 $110.

همه مدل بدون در نظر گرفتن ذخیره سازی مقدار و رنگ آمده unlocked, که بدان معنی است که آنها کار بر روی هر دو شبکه GSM و CDMA. در حال حاضر از آنجا که این مرمت دستگاه شما باید انتظار آنها را به یک سطح متوسط از ساییدگی و پارگی از جمله خراش دندانه و ضربه (شاید چیزی بدتر از آن). از همه مهمتر باتری های تست شده برای عملکرد در حداقل 80 درصد ظرفیت است.

بررسی اپل آی فون SE معامله در Woot

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>