وان پلاس جوانه خواهد گرفتگی اپل AirPods و سامسونگ Galaxy جوانه+ در یک منطقه کلیدی

فقط در مورد شما نیست به اندازه کافی هیجان زده در نهایت به انجمن خوش آمدید the first-ever true بی سیم از earbuds وان پلاس در هفته آینده بزرگ راه اندازی رویداد در درجه اول اختصاص داده شده به اواسط محدوده OnePlus Nord 5G گوشی این شرکت نشان داده است و در عین حال یکی دیگر از راه این انتظار به دست آوردن دست بالا بیش از اپل در بازار-پیشرو AirPods صف.
به عنوان طعنه در توییتر, وان پلاس جوانه خواهد بود “آماده در 10.” اما اگر که به نوعی بیش از حد مبهم و یا مرموز برای شما مدیر پروژه جی لیو به طور انحصاری می گوید مردمی در TechRadar در یک مصاحبه جدید که کوچک-کوچک بی سیم هدفون را state-of-the-art تار فناوری شارژ برای رفتن آنها.
برای کسانی که زندگی کرده اید و زیر یک سنگ برای چند سال گذشته ما باید به ذکر است که پیچ و تاب شارژ بدون شک یکی از صنعت تلفن همراه را بیشتر چشمگیر, اختصاصی, شارژ, راه حل های مصرف سنگین 4,510 میلی آمپر باتری در داخل وان پلاس 8 Pro 5G شاخص از 0 تا 50 درصد ظرفیت فقط در نیم ساعت بدون استفاده از کابل و یا حتی بیشتر ذهن-باد 23 دقیقه با استفاده از “استاندارد” قدرت آجر یافت شده در این گوشی خرده فروشی جعبه.
با توجه به آن قابل توجه تعداد آن باید به عنوان یک سورپرایز بزرگ است که وان پلاس جوانه خواهد بود قادر به ارائه عظیم 10 ساعت استفاده پس از 10 دقیقه شارژ. البته از مدیر عامل Pete Lau برآورد سریع نزدیک شدن واقعی بی سیم از earbuds خواهد “تنها” قادر به ارائه “بیش از هفت ساعت مداوم با استفاده از” ما می توانیم فرض کنیم که بدون شک باتری کوچک روی این پسر بد را از 0 به 100 درصد ظرفیت در حتی کمتر از 10 دقیقه است.
در مقابل اپل صرفا شعار 3 ساعت زمان گوش دادن به آن “به طور منظم” دوم-gen AirPods پس از صرف 15 دقیقه در شارژ مورد, در حالی که AirPods نرم افزار نیاز به 5 دقیقه به تحویل یک ساعت بدون وقفه آهنگ است و… در واقع همان چیزی که. سپس شما باید سامسونگ Galaxy جوانه+ که فشار می تواند یک ساعت آب از 3 دقیقه از شارژ در نتیجه outshining محبوب ترین در جهان واقعی بی سیم از earbuds اما نه OnePlus جوانه.

در روشن نیست طرف از همه چیز, اولین OnePlus واقعی بی سیم از earbuds نخواهد پشتیبانی از شارژ بی سیم, یک تصمیم بود که قابل پیش بینی ساخته شده برای نگه داشتن هزینه های تولید پایین به اندازه کافی به طوری که قیمت خرده فروشی به آسانی می توانید ضرب و شتم AirPods و کهکشان جوانه+. متاسفانه ما لازم نیست که یک تعداد واقعی برای به اشتراک گذاری در حال حاضر, اما ما ممکن است رویت snazzy آبی مدل Carl Pei گوش که در MKBHD تصویری نمایشگاه نهایی OnePlus Nord طراحی.
که یکی از حداقل سه رنگ OnePlus جوانه ها مجموعه ای به در آمده و به رنگ سفید تنها AirPods یک اجرا برای پول خود را در کنار سفید و سیاه و سفید گزینه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im