وان پلاس جوانه سریعترین شارژ بی سیم جوانه با بهترین عمر باتری برای قیمت

وان پلاس اعلام کرد جدیدترین, بچه, در, درست, گوشی بی سیم, بلوک, به درستی, به نام OnePlus جوانه. این hearables تا به حال به بیرون درز بسیاری از یک بار به طوری که وجود ندارد بسیاری از شگفتی است که چگونه آنها نگاه کنید اما پسر هم قیمت عمر باتری و سرعت شارژ غافلگیر شده است.

سفارش جدید OnePlus جوانه اینجا

وان پلاس در تلاش است تا به تواند به صورت عمودی یکپارچه گوشی و لوازم جانبی ساز در حال حاضر و همگام با زمان فقط اعلام کرد مجموعه ای از واقعی بی سیم گوشی به اصطلاح OnePlus جوانه ما منتظرش بوده ام در حالی که برای. به طور معمول, آنها پر از امکانات موجود در چندین رنگ آبی و خاکستری و سفید و 79 دلار قیمت بسیار مناسب.

وان پلاس جوانه سریعترین شارژ درست گوشی بی سیم با بهترین عمر باتری برای قیمت

خوشبختانه آنها نگاه مانند کوچک سشوار به جای کامل AirPods knockoffs به عنوان بسیاری از چینی جوانه این روزها, اما لازم نیست که یک نازل با طراحی سیلیکون راهنمایی.
هیچ شارژ بی سیم برای این مورد هیچ درست ANC اما ما انتظار داریم کسانی که در 79 دلار قیمت نقطه به هر حال. وان پلاس می گویند آنها “محیط زیست سر و صدا لغو” هر چه در آن است وجود دارد که حداقل.

این پرونده هنوز هم دارای 30 ساعت شارژ می شود و می تواند در صدر 10 ساعت اضافی گوش دادن آب در فقط ده دقیقه با شرکت پیچ و تاب شارژ tech. که احتمالا می رود برای این مورد هر چند که جوانه های خود را نگه دارید 7 ساعت شارژ پس از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه سریع گوشی شارژ خواهد از این مورد است.

در اینجا اصلی مشخصات و ویژگی های نقاط مقرون به صرفه OnePlus جوانه:

وان پلاس, کهکشان, پیکسل و اکو جوانه در مقابل اپل AirPods قیمت و عمر باتری

 

وان پلاس, کهکشان, پیکسل و اکو جوانه در مقابل اپل AirPods مشخصات و ویژگی ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im