• وان پلاس 8 Pro کاربران را کشف کرده اند شسته و رفته دوربین از ویژگی های است که اجازه می دهد تا تلفن به دیدن از طریق اشیاء.
  • آن را X-ray vision; این در واقع یک دوربین فیلتر است که به گوشی این قابلیت و تنها با این نسخهها کار از طریق پلاستیک و مواد دیگر است.
  • وان پلاس 8 Pro دوربین می روند نور مادون قرمز برای این اثر خاص و این که چگونه این مشاهده از طریق تصاویر به دست آمده است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما در حال خرید یک اندیشه جدید گل سرسبد این سال OnePlus سری 8 باید در کوتاه خود را. به عنوان با مدل های قبلی وان پلاس 8 و 8 Pro ارائه دهد ارزش فوق العاده ای و بر خلاف سال های گذشته, OnePlus رفت مایل اضافی برای نرم افزار است که این شرکت اولین گوشی برای پشتیبانی از شارژ بی سیم و آب و گرد و غبار-مقاومت در برابر.

این نرم افزار نیز نسخه ای از وان پلاس 8 با دوربین بهتر ماژول از دو. و معلوم می شود این گوشی دارای یک دوربین منحصر به فرد ابرقدرت که در دسترس بر روی هر دستگاه دیگر. این دوربین دارای یک حالت است که اجازه می دهد تا شما ببینید از طریق اشیاء. اما این دقیقا X-ray vision شما ممکن است انتظار داشت.

وان پلاس 8 نرم افزار امکانات یک دوربین فیلتر که به شما امکان دیدن از طریق, پلاستیک. وحی آمد از طریق ق چند هفته پیش هنگامی که یک کاربر پرسید که آیا آن را ممکن است برای دیدن از طریق پلاستیکی با تلفن. این ویژگی به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی 9to5Google یادداشت ها که در آن انواع و اقسام نمونههای ارسال شده است.

برای اولین بار ما رو نینتندو تغییر نرم افزار کنترل کننده:

بعدی یک کنترل از راه دور تلویزیون است که به طور ناگهانی می شود شفاف:

در اینجا یک تلویزیون اپل همان درمان:

و در اینجا برخی از مشاهده از طریق تلفن های:

در نهایت در اینجا هوشمند بلندگو از طریق دوربین فیلتر:

آخرین مجموعه ای از تصاویر همچنین نشان می دهد دوربین فیلتر ساخت مایع در بطری نامرئی که به معنی قابلیت کار با انواع دیگر مواد نه تنها نازک پلاستیک را پوشش می دهد. Ok خوب, آن همچنین می توانید چگونه%20about%20this%20smart%20speaker?%20https://twitter.com/UniverseIce/وضعیت/1260486707037831177″ rel=”nofollow” target=”_blank”>دیدن از طریق برخی از لباس ها:

که در مورد آنجا که این ویژگی می توانید انجام دهید, با این حال. آن را نمی خواهد از طریق دیوارها و اگر لایه پلاستیک بیش از حد غلیظ است آن را نمی ممکن است قادر به نفوذ در آن است. اما آن را قطعا می تواند سرگرم کننده با آزمایش بر روی اشیاء مختلف و اسباب بازی است که شما ممکن است در اطراف خانه. آنچه در واقع اتفاق می افتد با گوشی است که آن را قادر به پردازش نور مادون قرمز و این که چگونه این غیر منتظره جلوه های بصری به زندگی می آیند.

اما رنگ فیلتر ترفند است که به سختی باید داشته باشد از ویژگی های. همانطور که گفتم قبل, قابلیت های محدود در دامنه و آن را نمی خواهد به نوبه خود شما را به بعدی جیمز باند. وان پلاس 8 Pro ممکن است تنها گوشی است که می توانید از این ویژگی در حال حاضر ، در غیر این صورت ما می خواهم دیده می شود مشابه نمونه از گوشی های دیگر.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im