وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به هیجان زده در مورد 5G را فعال کنید وان پلاس 8 و 8 Pro (از جمله این واقعیت که هر دو دستگاه با 5G اتصال به عنوان استاندارد) اما اگر سابقه هر گونه نشانه این نرم افزار ممکن است کمتر از کامل خارج از جعبه.

در سمت روشن شما همچنین می توانید انتظار یک تعداد کوچک و در عین حال مهم به روز رسانی تحویل به دو بالا پایان گوشی های هوشمند در هفته های تجاری خود را مبنی بر شرکت M. O. از سال های گذشته است.

یکی از این goodie بسته است که در واقع نورد به وان پلاس 8 و 8 Pro 5G به عنوان ما صحبت می کنند حتی اگر گوشی نبوده و از لحاظ فنی منتشر نشده است. در حال حاضر تنها یک دسته کوچک از واحد است که در طبیعت به عنوان داوران در ادامه به ارزیابی عملکرد در زندگی واقعی از کسانی که نمایش خیره کننده و بسیار جالب دوربین های قبل از مصاحبه احکام خود را, اما محموله به کاربران به طور منظم در حال برنامه ریزی برای شروع در فقط چند روز در سراسر قاره های قدیمی.

Stateside, گل میمون 865 نیروگاهی تنها میله میله برای یک مارس 29 rollout اما چند خوش شانس adopters اولیه بدون شک خواهد بود قادر به گرفتن دست خود را بر روی این پسر بد راه قبل از آن تاریخ و پس از ادعا ویژه “روز راه اندازی بسته نرم افزاری” دیروز 15 آوریل است. وقتی اتفاق می افتد که انتظار می رود به وادار به نصب OxygenOS 10.5.4 به روز رسانی در طول اولیه خود را راه اندازی دستگاه روند.
به عنوان شما می توانید تصور کنید این است که تا حد زیادی متمرکز بر ظریف بهبود کلی چیزهایی مانند پایداری سیستم و بهینه سازی عملکرد در سراسر مناطق خاص مانند دوربین عکسبرداری تجربه و اثر انگشت باز کردن قفل. وان پلاس نیز تلاش برای مطمئن شوید که آن داغ جدید گلوله های بی سیم Z earbuds خواهد کار بی وقفه و زمانی که زوج با وان پلاس 8 5G و وان پلاس 8 Pro 5G اما تا حدودی متاسفانه این به روز رسانی هنوز هم نمی عبارتند از گوگل مارس وصله های امنیتی.
دیگر کوچک اما به طور بالقوه قابل توجه همه چیز بهبود یافته قبل از انتشار واقعی این دو گوشی شامل پشت ژست “تجربه” در این اثر انیمیشن و تعامل “تجربه” و شبکه انتقال داده ها عملکرد و ثبات. تا آنجا که تمام ویژگی های جدید به, زنده, عنوان, ویدئو, فیلتر و دو ضربه بزنید روش برای بیدار کردن صفحه قفل در محیط نمایش حالت احتمالا ارزش سریع اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de