OG Asus ROG تلفن های فروش در یک مجنون قیمت در یک 512GB سازی نوع (جدید)

با نسل سوم ROG گوشی سمت راست در اطراف گوشه و ما انتظار نداریم که علاقه زیادی به طولانی در میان هاردکور, پارسه همراه برای اولین نسخه از این مطلق نیروگاه که ایسوس منتشر شد تمام راه برگشت در سال 2018 است.

اما آن را یک روانی به پیش بینی 5G-فعال Asus ROG تلفن 3 احتمالا شروع خواهد شد در بیش از یک هزار دلار در ایالات متحده با یک اورکلاک Snapdragon 865 پردازنده در زیر کاپوت و سه دوربین سیلی در پشت آن است که باعث می شود OG ROG گوشی بسیار قانع کننده ارزش در قیمت پایین از $349.99.
که صدا ممکن است مانند یک تخفیف بزرگ بیش از 400 دلار شارژ توسط مایکروسافت برای همان گوشی بیش از شش ماه پیش بود که در واقع ورود به سطح ذخیره سازی 128GB نوع و در حال حاضر شما می توانید خرید دیجیتال محتکر پسند 512 گیگ پیکربندی در $350.
ما در حال صحبت کردن در مورد نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم واحدهای فروخته شده در بسته بندی اصلی خود را با قفل شده پشتیبانی از تمام عمده ما حامل ذهن شما و در مورد شما تعجب کنید که این همان نسخه دقیق 2018 Asus ROG گوشی شبیه بسیار مناسب سایبر دوشنبه 2019 قرارداد در $650.

300 دلار کمتر از آن شما می توانید یک بار دیگر در فروشگاه رسمی مایکروسافت eBay فروشگاه خروجی و نمره یکی از بهترین همه در اطراف و سریعترین زیر$400 دستگاه های تلفن همراه در جهان در حال حاضر با هیچ رشته های متصل.

به غیر از یک قطعا غیر متعارف طراحی که شما می توانید انتخاب کنید به عشق یا نفرت با توجه به علاقه تهاجمی به دنبال بازی چرخ دنده های نسل اول Asus ROG گوشی دارای یک پردازنده گل میمون 845 SoC رفتن به آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک سخاوتمندانه 8GB RAM, تعداد, صاف 90Hz 6 اینچ, AMOLED, صفحه نمایش آبرومندانه به اندازه 4000 میلی آمپر باتری با شارژ سریع پشتیبانی فوق العاده قدرتمند در مقابل شلیک بلندگوهای استریو و حتی یک جک هدفون که ROG تلفن 3 است که انتظار می رود به انجام بدون.

اعطا عملکرد دوربین است در تاریخ همتراز با مدرن ترین بالا-اندرز و ما نمی خواهد نگه داشتن نفس ما به صورت رسمی آندروید 10 روز رسانی اما در $350, پردازنده, حافظه و فضای ذخیره سازی به تنهایی را ROG تلفن آشکار سرقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>