‘دفتر’ بازیگران reunites در زوم برای جشن یک فن عروسی

  • بازیگران از دفتر پیوست در یک زوم تماس برای کمک به یک زن و شوهر جشن عروسی خود را.
  • John Krasinski کردم مقدر به عنوان یک وزیر در سفارش به ازدواج با یک زن و شوهر که مدل نامزدی خود را از جیم و پم و دعوت بازیگران به پیوستن به یک آشنا رقص پس از آنها گره خورده است گره.
  • Krasinski همچنین به عنوان بهترین مرد در حالی که Jenna Fischer بود ندیمه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پیدا کردن لنت نقره ای در وسط بهداشت جهانی بحران می تواند مشکل باشد. این یکی از چالش برانگیز ترین دوره است که بسیاری از ما تا کنون از طریق زندگی می کنند اما خبر خوب این است که شما می توانید نگه دارید خود و مردم در اطراف شما امن به سادگی با ماندن در داخل. البته حتی این آسان تر است از انجام گفت, اما جریان, خدمات ساخته شده اند انزوا به مراتب کمتر دلهره آور تر از آن ممکن است در غیر این صورت. و بیش از چند هفته گذشته برخی از ستاره های مورد علاقه ما سری به جریان شده اند انجام بهترین خود را به ما قرنطينه و حتی بیشتر سرگرم کننده است.

در پایان آخرین ماه بازیگران Parks and Recreation پیوست برای یک مراسم ویژه برای جمع آوری پول برای COVID-19 امداد. ویژه پخش در NBC در آوریل 30th و برجسته بسیاری از بازیگران که به بازی بزرگ نقش در این سری از Amy Poehler, Nick Offerman و کریس پرات Ben Schwartz, جان گلاسر و حتی Paul Rudd.

متاسفانه بازیگران از دفتر هنوز برای اعلام مراسم خود را, اما آنها تیم بسیار تعجب شیرین بیش از آخر هفته در آخرین نسخه از John Krasinski یوتیوب نشان می دهد برخی از خبر خوب.

در قسمت هفتم از Krasinski را نشان می دهد در مورد سمت روشن تر از اخبار او دعوت به تازگی مشغول به پیوستن به او را برای آنچه که تبدیل به یک بی مطالعه عروسی کامل خود را با پدر و مادر خود را نزدیک ترین دوستان و یک اجرای زنده از Zac Brown. اما گیلاس در بالا آمد بعد از دو تا به حال رسما گره خورده است گره (با تشکر از Krasinski گرفتن مقدر به عنوان یک وزیر حاضر) به عنوان بازیگران دفتر همه به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در یک بار به همان آهنگ است که بازی زمانی که جیم و پم ازدواج کردم در این نمایش از یک دهه پیش (شروع می شود در ساعت 15:00):

آن را نمی ممکن است این اتاق مراسم که طرفداران شده اند تقاضاهای مصرانه برای همیشه از نمایش رفت و هوایی در 2013, اما این یک درمان برای دیدن تمام اعضای بازیگران بر روی صفحه نمایش همان یک بار دیگر بعد از این همه وقت. و آنها به وضوح ساخته شده است که زن و شوهر بعد اگر نه خود را در کل سال است. به عنوان ترسناک و گیج کننده و غم انگیز که این چند ماه گذشته بوده است الهام بخش برای دیدن طول آن مردم در حال حاضر به رفتن به شادی را به دیگران است.

منبع تصویر: برخی از خبر خوب

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>