Samsung Galaxy S20 فوق العاده و وان پلاس 8 Pro ویژگی ها چه هستند مسلما بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند در بازار در حال حاضر. اپل به معرفی برخی از صفحه نمایش بزرگ ارتقاء بر روی آی فون 12 نرم افزار بیش از حد.

با وجود همه این پیشرفت اگر چه گل سرسبد نوکیا 9.3 PureView می تواند پاک کردن کف زمین با همه آنها به لطف یک انقلاب جدید فناوری صفحه نمایش.

یک زیر صفحه نمایش دوربین به احتمال زیاد بیشتر از همیشه

در ژانویه قابل tipster گفت: HMD جهانی شد تست زیر نمایش تکنولوژی دوربین خود را برای نسل بعدی پرچمدار شناخته شده در آن زمان به عنوان 9.2 نوکیا PureView. این شرکت در حال تست یک pop-up سیستم دوربین به عنوان یک جایگزین به دلیل سابق رمان راه حل است.

انتظار این بود که HMD در نهایت انتخاب pop-up selfie camera اما منابع نزدیک به شرکت در حال حاضر می گویند زیر نمایش دوربین راه حل تقریبا نهایی شده است به عنوان بخشی از یک ارتقا مجموعه شناخته شده به عنوان ‘PureDisplay V3.’

این به این معنی که مشتریان علاقه مند در نوکیا 9.3 PureView می توانید انتظار یک صفحه نمایش طراحی زوج با بسیار باریک ناهنجاری و صفر سازش چیزی انتظار نمی رود که در دیگر گوشی های هوشمند بیمه در این سال است.

برای اطمینان بیشتر نوکیا گل سرسبد دیده می شود به عنوان بهترین از بهترین منابع گفت: HMD جهانی در حال برنامه ریزی فوق العاده صاف 120 هرتز سرعت رفرش. که تأیید میکند گزارش های اخیر که اشاره به همین است.

گل میمون 865 و 5G اتصال

نوکیا 9.3 PureView است که انتظار می رود برای اولین بار در ماه آگوست یا سپتامبر در کنار نوکیا 7.3. گذشته از تغییرات ذکر شده در بالا این دستگاه به نظر می رسد مجموعه ای شامل یک پنتا-سیستم دوربین کامل با 64 مگاپیکسل دوربین اصلی و یک 108 مگاپیکسلی فوق العاده زاویه تیرانداز.

باید آن را طراحی شده توسط high-end Snapdragon 865 بیش از حد که به معنی 5G شبکه پشتیبانی است که انتظار می رود به عنوان استاندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de