نیجریه کودکان و نوجوانان’ فیلم بازسازی آنقدر چشمگیر آنها فرود آمد هالیوود دعوت

  • گروهی از جوانان نیجریه خواهر و برادر رفت و ویروسی در روزهای اخیر برای یک بازی سرگرم کننده و کم بودجه بازسازی تریلر برای Netflix بکشد اصلی استخراج فیلم آنها نوشته شده خود را به حساب های رسانه های اجتماعی.
  • در آن زمان پسران یک ماه به ساقه نسخه خود را از استخراج تریلر.
  • خود را بازسازی جلب توجه Netflix نیز به عنوان مشاهیر مانند Chris Hemsworth.

Muiz و ملک Sanni دو برادر در سن 15 و 10 بود — که همراه با خود 13 ساله پسر عموی Fawas Aina صرف وقت آزاد خود را در لاگوس حومه ایکردو نشان دادن خیلی بیشتر از نبوغ و استعداد خلاق تر از بسیاری از ما احتمالا در سن خود را. با کمک های فنی خود را از برادر بزرگتر Babatunde (که 23), Muiz و ملک قرار داده و محبت خود را برای فیلم های آمریکایی برای استفاده با تولید کم بودجه بازسازی تریلر و صحنه های مورد علاقه خود را با استفاده از همه چیز از چرخ به عنوان اتومبیل به دست خط خود را که جایگزین بر روی صفحه نمایش متن موجود در رسمی کلیپ.

آنها بوده است و ارسال نتایج به کانال یوتیوب خود را (با عنوان ایکردو Bois است که نام خود را در سراسر رسانه های اجتماعی حضور) از جمله دیگر تولیدات خود را مانند پسران بد بازسازی. اما آن چه آنها نوشته شده آنلاین در روزهای اخیر — یک در خانه تفریح و سرگرمی تریلر برای Netflix بکشد اصلی استخراج فیلم که منتشر شد در مارس — که آنها را تبدیل به یک اینترنت, احساس, نقشه کشی تجلیل از ستارگان و همچنین از Netflix و حتی استخراج تولید جو و Anthony Russo.

به عنوان شما می توانید در سایت زیر که در آنها نوشته شده و تنها چند روز پیش یه فیلم بازیگر سرب Chris Hemsworth, به عنوان به خوبی به عنوان رسمی Netflix بکشد حساب کمک به اطمینان حاصل شود وسیع ترین مخاطبان ممکن خواهد بود سرگرم خود تریلر.

Netflix را بازتوییت کرد که پست raving: “عشق این است.” به همین ترتیب Hemsworth آن را دیدم و ترجمه آن را با اضافه کردن نظر خود را — “حماسه”.

اما این پاسخ از Russos که به خصوص floored جوان آمریکایی طرفداران فیلم:

این تریلر در زمان پسران یک ماه را با توجه به Babatunde که توضیح داد به سی ان ان که “برخی از روزها ما شلیک اما در نهایت دوباره تیراندازی فقط به خاطر اینکه ما می خواستیم به انجام بهترین های ما.”

این “ایکردو Bois” Instagram حساب ایجاد شد در سال 2017. محتوای خود را به دست آورد بیش از 800,000 پیروان به دست آورده و ستایش از افراد مشهور مانند بازیگران ویل اسمیت و راک که در ستایش پسران تفریح و سرگرمی Jumanji تریلر:

در توییتر خود زیستی پسران خود را توصیف به عنوان “مورد علاقه خود را mimickers. ما بازی بیش از حد.” آیا به نفع خودتان و بررسی برخی از آنها تفریح دیگر که ارائه پادزهر مناسب به اخبار و افسرده سرفصل جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی این روزها.

ایکردو Bois توییتر

Instagram

YouTube

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im