فصل بعدی از اپل اخبار باعث می شود آن را نگاه کنید بیشتر شبیه به Flipboard

  • اپل اخبار و Flipboard شده اند مبارزه برای برتری در میان مصرف کنندگان که به دنبال برنامه های متمرکز منحصرا در اخبار مصرف.
  • Flipboard شده است افتراق خود را به تازگی با ویژگی های جدید مانند یک تاکید بیشتر بر اخبار محلی محتوا. این چیزی است که اپل اخبار در حال حاضر تصمیم به پس از به عنوان به خوبی.
  • علاوه بر پوشش اخبار محلی, اپل همچنین اعلام کرد علاوه بر این از داستان صوتی برای اپل, اخبار, و همچنین به عنوان یک اپل, اخبار, پادکست.

در دهه پس از آن در سال 2010 راه اندازی برای آی پد ارائه به کاربران و satisfyingly ظریف دیجیتال خودرو اخبار مصرف Flipboard همچنان به تکامل در این محصول با اضافه کردن مقدار زیادی از کاربر پسند زنگ ها و سوت را که افراد معتاد به برنامه. راه اندازی “مجلات” برای مثال یک مزیت بزرگ برای این سرویس پس از آن به مردم یک راه به معاون کشیش بخش و به اشتراک گذاری مضمون مجموعه ای از مطالب و Flipboard مدیر عامل مایک مک کیو تنها چند هفته پیش راه می رفت و من از طریق یکی از برنامه جدیدترین امکانات — داستانی که قرار دادن یک پیچ و تاب و جدید این مجله ویژگی با اجازه Flipboard کاربران به اشتراک بگذارید و معاون کشیش بخش محدود بسته های محتوا. علاوه بر این Flipboard نیز نقل مکان کرد و به شدت به اخبار محلی کشیدن هم پوشش از شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده.

اپل, اخبار, برنامه, در ضمن به این نقطه بازی یک بیت از یک بازی متفاوت است. یکی از بزرگترین تفاوت این است که هر دو رایگان و پرداخت ردیف بر خلاف Flipboard (که رایگان است برای دانلود و استفاده کنید). تا به حال اپل اخبار تجربیات کاربر نیز به طور کلی ساخته شده در اطراف زیر خاص, اخبار رسانه ها و منابع همراه با موضوعات به دنبال, با نرم افزار ارائه مطالب به صورت عمودی اسکرول خوراک. در حال حاضر برنامه ساخت یک بزرگتر فشار به اخبار محلی.

اپل اخبار به تازگی اعلام کرد که می خواهد شروع به گردآوری اخبار محلی مجموعه شروع در پنج شهرستانها و مناطق با قصد ساخت که در طول زمان. به عنوان بخشی از این اطلاعیه اپل اخبار نیز گفت: آن را با اضافه کردن بیشتر بالا محلی و منطقه ای در رسانه های خبری به برنامه از جمله شارلوت آبزروراز میامی هرالدو رالی کارولینای شمالی اخبار و آبزرور.

علاوه بر این اپل است که با استفاده از آن برنامه ها برای ایجاد فشار به اصلی پادکست. توانایی گوش دادن به نسخه های صوتی از داستان های به وجود آمدن این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک صوتی اخبار جلسه توسط اپل اخبار ویراستاران.

“اپل اخبار ویترین بسیار عالی روزنامه نگاری و ما هیجان زده برای کمک به آن را به زندگی در راه های جدید با اپل اخبار+ صوتی داستان های جدید اخبار روزانه نشان می دهد اپل اخبار امروز” گفت: Lauren کرن, editor-in-chief از اپل اخبار. “ما نیز تا حد زیادی ارزش ما بسیاری از اخبار محلی شرکای جدید ما اخبار محلی از ویژگی های برجسته کار خود را برای خوانندگان که زندگی می کنند و علاقه مند هستند در آن جوامع است.”

اخبار برنامه های مانند اپل اخبار و Flipboard به طور فزاینده ای با ارزش منابع ترافیک برای اخبار ناشران به خصوص پس از برنامه های اجتماعی مثل Facebook را گرا به دور از تاکید بر اخبار. در اینجا نگاهی نزدیک تر به آنچه در آینده برای اپل اخبار:

منبع تصویر: سیب

به عنوان بخشی از راه اندازی صوتی داستان های اپل, گفت: آن را شروع به تولید حدود 20 از آن یک هفته است. آنها خواهید بود به نقل از صدای بازیگران حرفه ای و ویژگی های گزارش شما می توانید در اپل اخبار از منابع مانند Fast Company, GQ, New York Magazine, زمانو غرور نمایشگاه. این داستان صوتی در حال حاضر در دسترس برای اپل اخبار ویژه مشترکین در ایالات متحده — که نسخه پرداخت شده از اپل, اخبار, است که برای $9.99/ماه می شود شما دسترسی به همه چیز در این برنامه از جمله مطالب از منابع مانند وال استریت ژورنال که در غیر این صورت paywalled برای کاربران اپل اخبار’ نسخه رایگان است.

اپل, اخبار امروز, نام برنامه جدید روزانه, صوتی, اخبار, توجیهی, و از آن خواهد شد شرکت توسط اپل اخبار ویراستاران Shumita باسو و دوارت Geraldino. از آن خواهد شد در دسترس به صورت رایگان به تمام شنوندگان هر روز صبح از دوشنبه تا جمعه و می توان هر دو در اپل برنامه های خبری و همچنین به عنوان اپل پادکست برنامه. داستان صوتی, در ضمن می توان در یک زبانه های صوتی در داخل اپل اخبار برنامه در پایین.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im