بعدی مقرون به صرفه نوکیا گوشی های هوشمند به ارمغان می آورد قدرت به توده ها

HMD جهانی راه اندازی یک دسته از گوشی های هوشمند آندروید در سال گذشته است که قیمت تمام ردیف. بسیاری از این گوشی در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده اگر چه پس از HMD ندارد حامل مشارکت شما فقط پیدا کردن آنها را در حوزه های مختلف خرده فروشان در سراسر کشور است.خبر خوب این است که شرکت فنلاندی است حتی بیشتر از گوشی های هوشمند آندروید در خط لوله از جمله 5G گوشی – نوکیا 8.3. اما در حال حاضر ما خواهید بود صحبت کردن در مورد مقرون به صرفه گوشی نوکیا است که به اعتقاد ما راه اندازی خواهد شد در ما مدتی در سال 2020 است.

نوکیا 2.4 است که انتظار می رود رونمایی شود در چند ماه آینده و قضاوت اما به بیرون درز مشخصات آن را مانند به نظر می رسد این یک جانشین شایسته به نوکیا 2.3. خال خال با NPU های سرزده نوکیا 2.4 معاملات پردازنده چهار هسته ای از سلف به صورت بسیار قدرتمند octa-core CPU.

اگر چه آن را توسط ساخته شده MediaTek آن را غیر معمول برای چنین ارزان (امیدوارم) دستگاه باید مجهز به یک پردازنده octa هسته ای. با توجه به معیار داده های نوکیا 2.4 را Helio P22 پردازنده تقریبا دو بار به عنوان سریع به عنوان نوکیا 2.3 چهار هسته پردازنده است.

همچنین نوکیا 2.4 را بسته 2GB RAM, و اجرا خواهد شد آندروید 10 حق خارج از جعبه. تنها چیزی که از چپ به تعیین زمانی است که نوکیا 2.4 راه اندازی خواهد شد در بازار و چه مقدار از آن هزینه خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im