نیوتن یک برنامه ایمیل برای iOS, اندروید و کامپیوترهای رومیزی است که در اطراف برای یک مدت زمان طولانی به دست آوردن فن های بزرگ پایه در طول سال برای آن به جلو فکر کردن امکانات, اما همچنین رفتن را از طریق بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی به تازگی یعنی دو خاموش شدن ناگهانی در دو سال است. رسانه ها آن را به نام بهتر ایمیل جایگزین برای برنامه Gmail و از آن دانلود شده است و در گوگل پلی بیش از یک میلیون بار.در حال حاضر به زودی پس از آن, جدید ترین خاموش کردن اطلاعیه به نظر می رسد که Netwon شده است به دست آورد و از مالک قبلی آن ضروری محصولات توسط دو نفر از کاربران خود نوشت که یک رسانه پست در مورد تجربه.

صاحبان جدید از نیوتن جاستین میچل و Maitrik Kataria به اشتراک گذاشته اند برنامه های خود را برای آینده از برنامه ایمیل که شامل شش مرحله است:

  1. یک طرح احتمالی برای حفظ نیوتن رفتن برای همیشه
  2. ساختمان پایدار و ثابت کسب و کار مستقل
  3. اضافه کردن “خدمات” در SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) کسب و کار
  4. اضافه کردن ویژگی های که باعث افزایش طول عمر ارزش
  5. بهتر امنیت و حفظ حریم خصوصی داده های خود را در اطراف
  6. …یک چیز بیشتر….پاداش و تخفیف برای مشتریان وفادار

به ویژه باید این سرمایه گذاری کسب و کار نیز شکست دو آماده به برنامه در دست آن جامعه اجازه دادن به علاقه مندان به ادامه توسعه آن است. نیز وجود دارد یک اشاره کرد تمرکز بر حفظ حریم خصوصی و امنیت به عنوان نیوتن در حال حرکت به سمت “GDPR انطباق با اثر فوری.”

شما می توانید دانلود نیوتن برنامه اندروید در اینجا در حالی که سیستم عامل iOS خود را همتای موجود است در فروشگاه App اپل در اینجا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im