• تمام 30 تیم NBA در حال رفتن به شرکت در یک coronavirus آنتی بادی مطالعه led توسط کلینیک مایو به عنوان بخشی از یک تازگی اعلام کرد تلاش برای تعیین که چگونه بسیاری از بازیکنان و مربیان را توسعه داده اند آنتی بادی است.
  • این یک گام مهم به سوی لیگ که به حالت تعلیق در آن فصل دو ماه پیش که قادر به با خیال راحت شروع به بالا و دوباره.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تمام 30 تیم NBA در حال انتظار برای شرکت در یک تازگی اعلام کرد coronavirus آنتی بادی مطالعه رهبری مشهور در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا. اگر چه که belies این واقعیت است که COVID-19 همه گیر زده و نزدیک به خانه برای برخی از تیم ها بیش از دیگران است.

نگاهی به مینه سوتا تیمبرولوز ، ستاره مرکز کارل-آنتونی شهرهای مادرش را از دست داده به کروناویروس در ماه گذشته, ساخت تیم خود را یکی از اولین به واقعا درک کوشندگی ویروس. تیمبرولوز تمرین تسهیلات نیز فقط حدود یک ساعت به دور از کلینیک مایو خواهد شد که با استفاده از یک انگشت و خراش به رسم خون را امتحان کنید و تعیین کنید که چگونه بسیاری از لیگ مربیان و بازیکنان را توسعه داده اند coronavirus آنتی بادی با توجه به انتخاب.

کلینیک دریافت کرده است که 100.000 دلار کمک مالی از شهرها برای کمک به حمایت از آن coronavirus تلاش های تست امیدوار است برای نشان دادن این روش تست آنتی بادی قادر به تکرار در یک بعد وسیع در مطالعات آینده است. این می آید به عنوان برخی از تیم NBA شروع به باز کردن تجهیزات عمل خود بازگشت اما تحت نظارت دقیق از لیگ برتر انگلیس و همچنین تنها پس از این امکانات باید اجرا دقیق جدید تمیز کردن و اجتماعی فاصله سیاست.

تیمبرولوز خود عمل مرکز مجموعه ای برای باز کردن تا دوباره در روز پنج شنبه.

درک چگونه آنتی بادی تشکیل شده و ارتباط برقرار کردن با این ویروس به طور گسترده ای به عنوان یکی از لینک های از دست رفته مورد نیاز برای رسیدن بشریت به مرحله بعدی این بحران است. که همراه با شناسایی موفق واکسن و همچنین درمان هستند و ابزارهای مورد نیاز برای در نهایت شروع به گرفتن COVID-19 pandemic — که تا کنون آلوده تقریبا 5 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز — تحت نوعی از کنترل است.

“ما در حال یادگیری در مورد این بیماری” دکتر رابی Sikka, معاون رئیس جمهور, بسکتبال عملکرد و فن آوری برای تیمبرولوز گفت: ESPN. “ما آموخته زیادی در دو ماه. بنابراین اگر ما می توانیم دو ماه آینده یادگیری در پرواز کاهش خطر ابتلا به, پس از آن ما می تواند حرکت کند به سرعت به انجام کارهای درست به بازی امن.”

در یک امیدوار توجه داشته باشید در مورد آنتی بادی متمرکز بر پژوهش: محققان در حال کار بر روی یک نوع جدید از مواد مخدر است که مربوط به پلاسما درمانی — آنتی بادی مبتنی بر داروها است که می تواند ارائه همان نوع حفاظت به عنوان یک انتقال پلاسما. علاوه بر این یکی از آنتی بادی قادر به مسدود کردن SARS-CoV-2 ویروس از اتصال به سلول ها ثابت کرده است که 100% موثر در آزمایشگاه.


NBA شرکت در coronavirus مطالعه منبع تصویر: Tannen Maury/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de