پس از bizarrely نشسته از گوشی های هوشمند بالا پایان بازی برای چند سال و موتورولا در نهایت خود را اعلام کرد های دیدنی و جذاب اندروید گل سرسبد باز گشت تلاش چند هفته پیش. در حالی که ما در عمق بررسی از قریب الوقوع لبه+ است هنوز 6.7 اینچ صفحه نمایش پیکسل, 865 نیروگاه قطعا به نظر می رسد خیره کننده بر روی کاغذ در نظر گرفتن تا حدودی از خطر در “لبه های بی پایان” نمایش که کاری ادامه داده اند در حدود 90 درجه در هر دو طرف گوشی شجاعانه که در آن سامسونگ نه جرات رفتن تا کنون.

متاسفانه به اینده به عنوان موتورولا لبه+ 5G ممکن است در نگاه اول و به عنوان موثر به عنوان آن مشخصات عینی هستند دو چیز مانع ما هیجان بیش از May 14 تجاری اولین تایید کرد در ماه گذشته. خوشبختانه در حالی که آن را احتمالا خیلی دیر شده برای این شرکت به خارج از آن Verizon انحصار مقابله و دستگاه های موجود و یا حداقل سازگار با دیگر حامل های موتورولا نیز تصمیم به سرمازدگی دوم مسئله بزرگ در جوانه.
متاسفانه پس از ارتکاب به تک و عمده به روز رسانی نرم افزار در هنگام مصرف پیچد کردن mmWave 5G-فعال لبه+, Lenovo متعلق به شرکت است تجدید نظر حمایت خود را از سوگند با توجه به هر دو Droid-Life و Neowin. مگر اینکه موتورولا تغییر ذهن خود را دوباره در برخی از نقطه در پایین خط است که قطعا خارج از این سوال, این شرکت جدیدترین ultra-high-end تلفن تنظیم شده است برای دریافت هر دو آندروید 11 و 12 آندروید تبلیغات… روزی.

که دور از چشمگیر, البته, و آن را واقعا باید سیاست استاندارد حق کردن خفاش. پس از همه, ما در حال صحبت کردن در مورد $1,000 محصول اینجا بسته بندی بهترین پردازنده موجود امروز در کنار عظیم 12 گیگابایت حافظه و یک دسته دیگر از دولت از هنر و امکانات.

اگر HMD جهانی می ارائه دو سیستم عامل به روز رسانی حتی به حقیر نوکیا-مارک های گوشی های هوشمند منتشر شد و در سال 2018 موتورولا باید کاملا فراموش لبه+ 5G همان حسن نیت ارائه میدهد. و به خاطر داشته باشید این است که یک دستگاه به بازار عرضه شده به عنوان در حال اجرا یک “خالص نسخه” اندروید 10 بیرون از جعبه.
مشخصات فنی موتورولا می تواند حتی تعجب ما با اندیشه 13 قبل مدتی در سال 2023 به عنوان شرکت است که رسما به رول کردن “حداقل دو سیستم عامل آندروید ارتقاء” به Verizon-لبه منحصر به فرد+ 5G. اما آن را احتمالا بهترین به خواب بیش از حد بزرگ همه از ناگهانی. پس از همه, Motorola آماده است تا به گسترش همان قول به “به طور منظم” 6.7 اینچ لبه و در عین حال به این معنی که بالا اواسط محدوده Snapdragon 765G مدل با زیر 6GHz 5G پشتیبانی می تواند تنها یک سیستم عامل به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im