پربیننده ترین فیلم در Netflix بکشد در این آخر هفته یک مارک والبرگ, هیجان انگیز

  • فهرست پربیننده ترین فیلم در Netflix بکشد در این آخر هفته در صدر است توسط underrated مارک والبرگ, هیجان انگیز سال 2017 را پرستان بعد که می گوید داستان از حوادث اطراف بمب گذاری در ماراتن بوستون.
  • Netflix تولید منظم رتبه بندی بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و فیلم در این سرویس است.
  • رتبه بندی شامل مجوز محتوا و همچنین Netflix اصل.

خارج از تیر اندازی آتش بازی در خانه و لذت بردن از چیزهایی مانند کباب کردن حیاط خلوت امیدوارم همه جشن می گیرند و با بهره گیری استقلال در روز آخر هفته با ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز wreaking ویران در سراسر کشور است.

البته بسیاری از مردم بدون شک چپ کار در اوایل روز شنبه و با بهره گیری از چیزی است که از یک آخر هفته طولانی و بنابراین شما نیاز به سرگرم شود اگر شما در حال رفتن به ماندن صفحه اصلی تمام آخر هفته — چیزی که Netflix بکشد مثل همیشه آماده است برای کمک به ایجاد اتفاق می افتد. ما در حال حاضر تحت پوشش آخرین مختصر و مفید از این بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد هر کس bingeing در حال حاضر در streamer — جریان بالا 15 از جمله نشان می دهد همه چیز را از Netflix, اولین بار, آلمانی, زبان, سری تحسین منتقدان تاریکرا نشان می دهد مثل Breaking Bad و فضای نیروی — اما برای کسانی که cinephiles در میان شما که می خواهید توصیه های برای فیلم به اتمام این آخر هفته در اینجا ما نگاهی به آنچه در فیلم ها محبوب ترین در Netflix بکشد حق در حال حاضر.

جاست, پربیننده ترین فیلم در streamer در حال حاضر یک ایده آل برای تماشای بیش از آخر هفته روز استقلال — the Mark Wahlberg, هیجان انگیز پرستان بعد که dramatizes حوادث اطراف بمب گذاری در ماراتن بوستون در سال 2013 و کوره جستجو برای تروریست ها در پشت آن.

تنوع را نقد و بررسی در ستایش این فیلم به عنوان هر دو سرگرم کننده اما همچنین مناسب و با احترام از آن موضوع است. “میهن پرستان روز است که هیچ عجله کار تلویزیون فیلم” نویسنده Peter Debruge یادداشت ها. “این واقعا هیجان انگیز megaplex سرگرمی با آگاهی تحقیقات گسترده ای شامل واجد شرایط ستاره های فیلم ها و صحنه برابر با درجه حرفه ای و احترام است.”

منبع تصویر: شاتر

در ضمن در اینجا Netflix بکشد لیست کامل از 10 فیلم در جریان پلت فرم که از زمان نوشتن این مقاله (در روز شنبه). ما شامل یک خلاصه داستان خلاصه داستان زیر را به عنوان به خوبی به عنوان هر دو از منتقدان نمره و مخاطبان نمره رتبه بندی از نقد و بررسی فیلم خبرخوان خدمات گوجه فرنگی فاسد برای هر یک از این 10 فیلم.

خلاصه داستان: یک پلیس اختصاص داده شده به مسابقه دو ماراتون بوستون کمک می کند پیگیری کردن تروریست ها مسئول 2013 بمب گذاری.

منتقدان نمره: 80%

مخاطبان نمره: 86%

خلاصه داستان: بن افلک نقش حرفه ای دزد بانک که در درگیری با نامنظم خود شریک پس از سقوط برای یک مدیر بانک او را ربوده.

منتقدان نمره: 93%

مخاطبان نمره: 85%

خلاصه داستان: این فیلم یک Netflix فیلم اصلی و با توجه به streamer: “پس از parejo ارسال یک cringeworthy ایمیل عاشقانه نا امید کننده وس سر به مکزیک با بهترین دوستان برای پاک کردن توجه داشته باشید قبل از او عشق جدید آن را می خواند.”

منتقدان نمره: 25%

مخاطبان امتیاز: N/A به عنوان از زمان نگارش این

یکی دیگر از Netflix اصلی و طرح برای این فیلم به شرح زیر است: “دو شهر کوچک خوانندگان تعقیب خود را ستاره پاپ رویاها در یک جهانی مسابقه موسیقی که در آن بالا سهام, نقشه رقبا و روی صحنه اتفاقات ناگوار تست اوراق قرضه خود را.”

منتقدان نمره: 64%

مخاطبان نمره: 81%

طرح: یک رئیس مافیا دستگیری یک زن و تلاش برای دیدن اگر او را سقوط در عشق با او در طی یک سال است.

منتقدان نمره: 0%

مخاطبان نمره: 30%

طرح: در این 2012, Eddie Murphy, کمدی, او نقش یک عجول و بی پروا عامل است که تنها مجاز به صحبت می کنند از 1000 کلمه بیشتر تا زمانی که او می میرد و پس از او هر یک را حساب کند.

منتقدان نمره: 0%

مخاطبان نمره: 47 درصد

طرح: فقط یک بیت از editorializing اینجا من مطمئن هستم که چرا این یکی را مخفیانه به بالا 10 دیگر از آن احتمالا یک اشتباه و شما تمام معنی به جای تماشای لذت بخش Netflix, اصلی, هیجان انگیز, استخراج, starring Chris Hemsworth (با نوشتن و تولید کمک از Avengers: Endgame مدیران و جو Anthony Russo). در هر حال طرح این یکی است که به شرح زیر است: بازنشسته CIA است که ربوده شده و تحلیلگر پسر بعد از او می رود در حالی که همچنین تلاش برای خنثی کردن برخی از تروریست ها.

منتقدان نمره: 6%

مخاطبان نمره: 17%

طرح: تبه کار Gru concocts یک طرح به سرقت ماه اما منحرف می شود زمانی که او سپرده با مراقبت از سه یتیم.

منتقدان نمره: 81%

مخاطبان نمره: 82%

طرح: ترشرویی سنجاب می شود لگد از پارک به دلیل کمتر-از-دلپذیر نگرش که در آن نقطه او تصمیم به غارت یک مهره فروشگاه به آماده شدن برای زمستان.

منتقدان نمره: 13%

مخاطبان نمره: 43%

خلاصه داستان: یک جفت از دانشمندان انجام یک سری آزمایش سعی کنید برای ایجاد یک حیوان-انسان ترکیبی موجود است.

منتقدان نمره: 76%

مخاطبان نمره: 37%

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>