منحصر به فرد ترین (و بحث) چیزی که در مورد وان پلاس 8 Pro 5G است به طور موقت غیر فعال

به روز رسانی: به عنوان وعده داده شده غیر منتظره ای سنگین نرم افزار به روز رسانی نورد از به وان پلاس 8 Pro 5G با یک تغییر مهم در دو. یعنی OxygenOS 10.5.9 “به طور موقت حذف” بحث برانگیز photochrome فیلتر اساسا رندر گوشی چهارم رو به عقب دوربین توانایی جهش به طور مداوم تا زمانی که قابلیت های آن می توان به سرکوب همه نگرانی های حریم خصوصی.

این تغییرات را تایید تصویربرداری سنسور فعال خواهد دوباره نسبتا به زودی. به طور خاص زمانی “در اطراف ژوئن” اگر چه “زمان دقیق منوط به آخرین اعلام رسمی.” جالب است بدانید این نرم افزار با به روز رسانی به نظر می رسد ساخت راه خود را بیش از حد هوا در سراسر جهان به عنوان ما صحبت می کنند با وجود حدس و گمان اولیه از چین-تنها HydrogenOS انتشار.
البته شما همیشه می توانید انتخاب کنید به درخواست سیستم عامل نیشگون گرفتن و کشیدن اگر شما در پیدا کردن “X-ray” از ویژگی های سرد به جای وحشت زده است. ما داستان اصلی شرح زیر است.

##

در میان زرق و برق دار 6.78-اینچ مایع صفحه نمایش AMOLED با 120 هرتز نرخ تجدید فروزان سریع Snapdragon 865 پردازنده همراه با 12 گیگابایت حافظه جامد عمر باتری و استثنایی عملکرد دوربین وجود دارد قطعا خیلی دوست دارم در مورد 5G را فعال کنید وان پلاس 8 Pro که هم گران است اما نه کاملا بازدارنده قیمت.

در نگاه اول, البته, وجود دارد چند چیز است که موفق به تحت تاثیر قرار دادن بیش از حد شروع با یک قطعا غلط انداز 5MP “رنگ و فیلتر” دوربین تکمیل چهار رو به عقب تیرانداز سیستم است که همچنین شامل عالی 48MP اولیه تصویربرداری سنسور 8 مگاپیکسلی با لنز تله و یک 48MP ultra-wide-angle اهمیت.
پس از کمی بررسی برخی از adopters اولیه و eagle-eyed داوران کشف به ظاهر بی ضرر و نسبتا ابتدایی چهارم دوربین در پشت وان پلاس 8 Pro 5G می تواند انجام دهد هیچ چیزی دیگر بالا پایان گوشی های هوشمند در حال حاضر قادر به. برچسب شده توسط بسیاری به عنوان یک راز “X-ray” از ویژگی های غیر معمول قابلیت است که به عنوان هیجان انگیز و یا به عنوان فوق العاده پیشرفته است که به عنوان توضیحات نشان می دهد به سادگی اجازه می دهد دولت از هنر و گوشی برای دیدن از طریق (انواع خاصی از پلاستیک و پارچه.
هنوز هم که بیش از اندازه کافی برای ارسال بسیاری از, هاردکور, وان پلاس طرفداران به دیوانگی… در حالی که بالا بردن برخی از نگرانی های جدی برای بسیاری از دیگران است. به اعتبار آن شرکت نمی کند برای پرداختن به این نگرانی ها, اگر چه برخی از مردم ممکن است خوشحال با “راه حل” نشان داد و دقیق در Weibo.

اصولا “پاییز مفهوم” فیلتر دوربین (سرزنش که در ترجمه ماشيني) غیر فعال خواهد شد با به روز رسانی نرم افزار مجموعه ای تحویل داده می شود “در یک هفته” اجازه می دهد تا این شرکت به “از بین بردن” تاثیر آن بر “حریم خصوصی کاربر ممکن است تحت شرایط شدید.”

به عبارت دیگر OnePlus سعی خواهد کرد برای پیدا کردن یک راه برای حفظ عمومی X-ray از قابلیت های این دوربین در حالی که مسدود کردن آن از نفوذ اقلام لباس که به همراه داشت فوق نگرانی های حریم خصوصی به صورت کاملا آشکار (و بد) ،

که برای تلفن های موبایل مانند سازش کامل بین (غلط انداز) تکنولوژی و حریم خصوصی کاربر اما تا زمانی که این شرکت موفق به نیشگون گرفتن و کشیدن یکی از ویژگی های وان پلاس 8 Pro 5G را اساسا از تاب چهار دوربین رو به عقب به حل و فصل برای سه عملکردی تصویربرداری سنسور که ممکن است (به حق) تحریک برخی از مردم است. سپس دوباره, دیدن از طریق قابلیت های کنار رنگ فیلتر دوربین واقعا نمی توانید انجام دهید, بسیار, تغییر رنگ در عکس خود را به نوبه خود “عادی صحنه به مناظر سورئال” است که اتفاقا به نظر می رسد به مراتب کمتر چشمگیر تر از آن برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de