بیشترین و کمترین موثر پارچه ماسک صورت برای محافظت از شما را از coronavirus

  • یک coronavirus ماسک صورت مطالعه جزئیات تفاوت بین برخی از مهمترین و حداقل موثر پارچه پوشش صورت است که شما می توانید خرید و یا خود را.
  • این مطالعه توضیح می دهد که هر نوع ماسک صورت در نهایت کار کاهش انتشار ذرات حاصل از سرفه یا عطسه.
  • Coronavirus گسترش می یابد با کمک این قطرات نامرئی که می تواند سفر را از طریق هوا و حتی معطل اطراف در شرایط خاص.
  • استفاده از هر نوع ماسک بسیار بهتر از هیچ صورت این مطالعه ثابت می کند. بنابراین استفاده از یک!

سال از زمانی که مورخان یا چه مانده از تمدن — نگاهی به بزرگ COVID-19 همه گیر 2020 از آنها به بحث در مورد ماسک صورت اختلاف که مانع تلاش جهانی برای مهار این بیماری است. وجود دارد افزایش سختی به پوشیدن ماسک در برخی جوامع و آن را تا به چیزی برای انجام با علم است.

پوشش صورت از هر نوع توصیه می شود برای استفاده در فضای باز به منظور کاهش گسترش ویروس. اما سیاستمداران در ایالات متحده و خارج از کشور موفق به نوبه خود این زندگی-صرفه جویی در ابزار به یک سلاح سیاسی دادن به آن معنای عمیق تر از آن واقع است. یک ماسک نمی خواهد شما جلوگیری از تنفس به طور معمول و آن را پس از تجاوز نیست و آزادی خود را. اما آن می تواند صرفه جویی در زندگی از جمله شماست.

همه مردم در مخالفت با ماسک و وجود دارد مقدار زیادی از انواع ماسک های از را انتخاب کنید در حال حاضر وجود ندارد, کمبود PPE. اگر شما نمی توانید پیدا کردن ماسک صورت در منطقه فوری خود را و شما اجرا از عرضه های موجود شما همیشه می توانید خود را بسازید و با وجود تحقیقات جدید نشان می دهد که دقیقا چه نوع پارچه ماسک موثر در مسدود کردن عوامل بیماری زا و آنهایی که بهترین هستند برای جلوگیری از.

محققان از این بخش از اقیانوس و مهندسی مکانیک دانشگاه فلوریدا آتلانتیک منتشر شده در یک مطالعه در مورد ماسک صورت در فیزیک سیالات مجله. دانشمندان با استفاده از یک مانکن و لیزری دوربین را به رعایت چگونه انواع مختلف ماسک صورت مواد می تواند مانع تنفسی جت که به نظر می رسد در حالی که سرفه و عطسه.

موجود تحقیقات نشان می دهد که کوچک بزاق ذرات اخراج در طی سرفه و عطسه و صحبت کردن و آواز خواندن می تواند لادن با ویروس. این ذرات می توانند سفر فراتر از شش پا هستند که تعیین شده به عنوان امن اجتماعی فاصله دستورالعمل به خصوص کوچکتر قطرات که تبدیل به ذرات معلق در هوا. به همین دلیل ماسک صورت همراه با اجتماعی فاصله می تواند در زندگی واقعی تنظیمات.

نویسندگان تحت فشار قرار دادند دود از طریق انواع مختلف پارچه ماسک صورت بر روی مانکن و سپس نگاه تا چه حد قطرات تنفسی قادر به سفر در هوا پس از عبور از مانع است.

نتایج تعجب آور نیست. استفاده از ماسک های صورت را کاهش می دهد گسترش ذرات به طور قابل توجهی. به طور منظم bandana را کاهش می دهد به طور متوسط از 3 فوت و 7 اینچ. یک خورده دستمال حتی بهتر است حذف محدوده را به 1 و 3 اینچ است. یک بخیه ماسک ساخته شده از گلدوزي پنبه را کاهش می دهد به 2.5 اینچ. نسبتا تجاری, ماسک از مواد مختلف ساخته شده و شامل یک مجموعه تصادفی از الیاف مانند CVS مخروط ماسک صورت کاهش به 8 اینچ. آنچه مطالعه نمی پوشش پزشکی-درجه ماسک صورت که شده است به طور گسترده ای مورد مطالعه قرار گرفت.

این یافته ها نشان می دهد که هر ماسک صورت محدود خواهد شد و گسترش ذرات حتی اگر نشت یک مشکل است که در مورد شل-اتصالات ماسک های خانگی. “ما توجه داشته باشید که این احتمال وجود دارد که متخصصان مراقبت های بهداشتی آموزش دیده به درستی در استفاده از با کیفیت بالا, تنگ, ماسک, تجربه نمی خواهد نشت به حدی است که ما مشاهده شده در اين مطالعه محققان نوشت.

تصاویر زیر از این مطالعه نشان می دهد که تا چه حد ذرات ابر سفر برای هر یک از انواع مختلف ماسک صورت دانشمندان مورد مطالعه قرار گرفت.

خانگی, ماسک صورت تاشو ساخته شده توسط یک دستمال:

از مطالعه: “(الف) ماسک صورت ساخته شده با استفاده از یک خورده دستمال. تصاویر گرفته شده در (b) 0.5 s (c) 2.27 s و (d) 5.55 ثانیه پس از شروع شبیه سرفه است.” منبع تصویر: سیذارتا Verma, Manhar Dhanak و جان Frankenfield

خانگی, ماسک صورت دوخته شده با استفاده از دو لایه پنبه پارچه گلدوزي:

از مطالعه: “(a) در خانه ماسک صورت دوخته شده با استفاده از دو لایه پنبه پارچه گلدوزي. تصاویر گرفته شده در (b), 0.2 s (c) 0.47 s و (d) 1.68 s پس از شروع شبیه سرفه است.” منبع تصویر: سیذارتا Verma, Manhar Dhanak و جان Frankenfield

خارج از قفسه-مخروط سبک ماسک:

از مطالعه: “(یک) یک off-the-shelf مخروط سبک ، (b), 0.2 s پس از شروع شبیه سرفه است. (c) 0.97 s پس از شروع شبیه سرفه است. پیشرو plume که تلف شده است قابل ملاحظه ای است کمرنگ قابل مشاهده است. (d) 3.7 ثانیه پس از شروع شبیه سرفه است.” منبع تصویر: سیذارتا Verma, Manhar Dhanak و جان Frankenfield

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>