کهکشان راه شیری پنهان شد مجموعه ای عظیم از کهکشان های جدید

  • جدید کیهانی ساختار بود فقط کشف کرده اند که ممکن است نگه دارید تعداد باور نکردنی از کهکشان ها ستاره ها و سیارات.
  • این ساختار در حال حاضر شناخته شده به عنوان قطب جنوب دیوار و در آن ساکن در منطقه است که پنهان از نظر ما توسط خودمان در کهکشان راه شیری.
  • این کشف شده بود با استفاده از داده های حرکت کهکشان ها در ناحیه ای از فضا است که قابل مشاهده از زمین است.

نقشه جهان یک چیزی روی حیله و تزویر. در حال حاضر فن آوری ما اجازه می دهد تا به مشاهده اشیاء است که ده ها میلیاردها سال نوری دور است, اما تولید نقشه های 3D space از ما منحصر به فرد دیدگاه هنوز هم شمار برخی از چالش های جدی. Cosmographers باید تکنیک های توسعه یافته برای تشخیص و نقشه برداری چیزهایی که آنها نمی توانند به طور مستقیم مشاهده و تحقیقات جدید تلاش کرده است نشان داد که وجود یک ساختار کیهانی در حال حاضر شناخته شده به عنوان قطب جنوب دیوار.

این مجموعه عظیم از کهکشان که اقدامات حدود 1.4 میلیارد سال نوری در سراسر. این شامل تعداد بی شماری از ستارگان و سیارات و آن را به پنهان شدن پشت ما راه شیری. تا زمانی که cosmographers آمد تا با یک راه حل.

هنگامی که ما نظیر به فضای بسیار از آسمان است unobscured اما اگر ما در این جهت از خود ما, کهکشان, نور, بسیاری از ستاره ها و دیگر مواد بلوک های بسیاری از نظر ما از آن منطقه از فضا. بنابراین محققان با روش های مختلف به نقشه چیزی نمی تواند آنها را ببینید.

به جای تلاش برای مشاهده این منطقه به طور مستقیم آنها با استفاده از داده های قبلی نظرسنجی به طرح حرکت کهکشان های دور که آنها می توانید ببینید. آنها در زمان به حساب چگونه سریع کهکشان ها در حال حرکت بودند به دور از زمین و همچنین نیروهای گرانشی موثر بر آنها از جهت دیگر. پس از خرد مقدار عظیم از داده های حاصل به دست آمده نشان داد یک مجموعه عظیم از جرم که یکی از بالا 10 بزرگترین کیهانی سازه تا کنون شناسایی شده است.

به عنوان LiveScience گزارش محققان تخمین زده اند که این قطب جنوب دیوار شامل جرم حدود 100 میلیون میلیارد خورشید. نیازی به گفتن نیست که یک کل بسیاری از جرم و محققان می گویند که ممکن است حتی بیشتر وجود دارد که آنها هنوز قادر به شناسایی و نقشه.

این بخش واقعا جالب در مورد این است که محققان می گویند برای برخی چه این لکه های ماده شامل. این احتمال وجود دارد که با توجه به اندازه بسیار زیاد وجود دارد به عنوان بسیاری از صدها نفر از هزاران کهکشان وجود دارد اما از آنجا که ماده تاریک — که نیست نور منتشر می کنند اما هنوز هم اعمال کشش گرانشی — تصور می شود بیشتر فراوان در فضا از ماده معمولی می تواند وجود داشته باشد مقدار زیادی از آن حلق آویز در اطراف و همچنین.

این مطالعات مانند این یکی که به ما ارائه می دهد یک بیت از دیدگاه وقتی که می آید به سیاره ما و جایگاه ما در جهان است. در نظر بگیرید که کهکشان راه شیری است که فکر به میزبان حداقل 100 میلیارد سیاره و این فقط یکی از کهکشان. این مطالعه ممکن است نشان از حضور صدها هزار کهکشان جدید هر یک به بی حد و حصر تعداد ستاره ها و سیارات. اگر نیست که به شما احساس کوچک من نمی دانم چه خواهد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de