اواسط محدوده Moto G قدرت و G Stylus حتی ارزان تر از قبل از

حتی به عنوان موتورولا همچنان به پرتاب مناسب و معقول در اواسط محدوده های همراه در آمریکا از هر جهت از جمله در ایالات متحده ارزش از Moto G قدرت و G Stylus باقی مانده است تقریبا غیر ممکن است به ضرب و شتم.

مدت کوتاهی پس از آن گوگل Fi و Verizon پیوست تخفیف و حال سابق ارائه دهنده خدمات بی سیم است که اجازه دادن به مشتریان خود را اصلاح و حتی بیشتر پول مذکور لیست قیمت تحت همان شرایط به عنوان قبل از.
همه شما باید انجام دهید این است که خرید Moto G Stylus یا G از قدرت و فعال کردن دستگاه خود را از انتخاب در گوگل MVNO (mobile virtual network operator) که در آن شما باید برای حفظ خدمات خود را برای عنوان کمی تا 30 روز متوالی afterwhich شما آزاد هستید برای رفتن حامل های مختلف.

هر دو جدید و موجود فی مشتریان واجد شرایط برای این قاتل قرارداد جدید که در حال حاضر برنامه ریزی شده به اجرا تا 21 ژوئن در 11:59 pm PST (اگر چه آن را همیشه می تواند تمدید شود و یا بیشتر بهبود یافته) صرفه جویی در شما یک خنک صد دلار با دیگر الزامات خاص به یاد داشته باشید.

این بدان معناست که موتور G قدرت می تواند شما را در 149 $به جای $249 با عظیم از 5000 میلی آمپر همراه در دو و همچنین به عنوان یک محترم Snapdragon 665 پردازنده 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و یک سه گانه رو به عقب دوربین سیستم متشکل از یک 16MP اولیه تیرانداز یک 8MP فوق العاده زاویه سنسور و یک 2MP لنز ماکرو.

موتور G Stylus در ضمن هزینه $199 در زمان نوشتن این مقاله با همان SoC در زیر هود خود را به عنوان خواهر و برادر فوق و همچنین به عنوان یک کوچکتر از 4000 میلی آمپر, باتری کمی نازک تر, مشخصات, 128 گیگابایت محلی دیجیتال احتکار اتاق یک سه گانه لنز راه اندازی ترکیب 48MP اولیه دوربین 16MP ultrawide تیرانداز و یک 2MP ماکرو سنسور و شاید مهمترین آنها ساخته شده است در قلم برای گرفتن دست نوشته یادداشت ویرایش عکس و حتی نقاشی بر روی پرواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>