LG اساسا کشیدن در یک وان پلاس با اتخاذ قطعا غیر متعارف استراتژی بازاریابی در انتظار آن بزرگ بعدی گوشی های هوشمند انتشار. پس از اذیت کردن چشم نواز طراحی مرموز آن آینده گوشی و تایید جسورانه نام جدید با هدف شکستن الفبایی یکنواختی G و V high-end ترکیب اولیه شرکت مستقیم به نمایش گذاشت مخملی در 30 ثانیه ویدیو تبلیغاتی چند روز پیش.

البته این بدان معنا نیست که همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این پیکسل 765-صفحه فوقانی اواسط محدوده دستگاه با 5G اتصال است که در حال حاضر به طور رسمی تایید کرد. اما شما احتمالا می توانید شرط می بندم مزرعه در چیزهایی مانند یک قیمت نسبتا مناسب نقطه دوگانه پشتیبانی از صفحه نمایش و تا حدودی جای تعجب قلم ورودی.
که دومی چیز عالی مشتق از جدید کره ای, رسانه گزارش (ترجمه شده در اینجا) که تساوی جالب موازی V60 ال جی. در حالی که LG هرگز آگهی فعال pen پشتیبانی از آن 6.8 اینچی به عنوان گل سرسبد یک کلید نقطه فروش این ویژگی به نور آمد که چند داوران و vloggers در زمان یک نگاه دقیق تر در این گوشی را دقیق ورق تنظیمات. همانطور که معلوم است شما می توانید با استفاده از Wacom styluses برای یادداشت برداری و حتی قرعه کشی در هر دو صفحه نمایش اصلی و ثانویه صفحه نمایش V60.

به طور مشابه, LG مخملی 5G است که انتظار می رود برای حمایت از شخص ثالث قلم در بلند آن 21:9 صفحه نمایش اولیه و اضافی صفحه نمایش شما قادر خواهید بود به راحتی متصل به قریب الوقوع دستگاه با استفاده از یک مورد خاص.

برای اینکه کاملا روشن مخملی نمی خواهد آمد با خود قلم به عنوان استاندارد و ویژگی های پشتیبانی شخص ثالث لوازم جانبی برای نوشتن قطعا نه رقیب قابلیت های سامسونگ نمادین S قلم همراه به طور پیش فرض خود را با توجه داشته باشید کهکشان-گوشی های سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im