• این Mandalorian فصل 3 در حال حاضر در آثار دیزنی+ ماه قبل از فصل 2 آغاز بکار.
  • این Mandalorian خالق سری Jon Favreau شده حامل نوشتن فصل جدید “در حالی که برای.”
  • فصل 2 از این Mandalorian پیچیده تولید در ماه مارس در مدت کوتاهی قبل از coronavirus مجبور آمریکا به مسئله پناهگاه در خانه دستور قطع کار در بسیاری از نشان می دهد و فیلم.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

این روزها تقریبا غیر ممکن است برای رفتن آنلاین بدون اینکه هولناک با خبر بد همین دلیل است که ما شما را هر توسعه مثبت ما می توانیم هر چقدر جزئی. این ممکن است بسیار جزئی برای برخی از طرفداران هر چند به عنوان انواع گزارش می دهد که قبل از تولید در حال حاضر آغاز شده در فصل سوم از این Mandalorian. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی. فصل 3 در آثار حتی اگر ما هنوز ماه از اولین فصل 2.

منابع نزدیک به تولید دیزنی+ Star Wars spinoff نشان می دهد می گویند که خالق سری Jon Favreau شده است “نوشتن فصل 3 در حالی که” و گروه هنر رهبری Lucasfilm معاونت اجرایی و مدیر خلاق داگ چیانگ شده است کار بر روی مفاهیم برای فصل سوم “برای چند هفته گذشته است.”

“ما فقط شروع پیش تولید و به دنبال ماجراهای بیشتر برای Mandalorian در فصل 3” یک منبع گفت: تنوعدادن به طرفداران چیزی به هیجان زده در مورد آنها به عنوان منتظر نمایش بسیار بازگردد. منبع دیگری گفت: تنوع تولید در بخش طراحی شروع کار در فصل سوم در تاریخ 20 آوریل چرا که آنها نیاز به “چنین بزرگ منجر به زمان” قبل از تولید آغاز می شود به صورت جدی.

بازگشت در ماه دسامبر در همان روز که هشتم و آخرین قسمت از فصل اول از این Mandalorian رفت و زندگی در دیزنی+, Jon Favreau نشان داد در یک صدای جیر جیر است که نشان می دهد خواهد بود برای فصل 2 در پاییز سال 2020 است. تولید فصل دوم در واقع پیچیده در ماه مارس تنها چند روز قبل از کشور شروع تعطیل با توجه به این رمان coronavirus همه گیر پس از آن ممکن است قادر به جلوگیری از هر گونه تاخیر.

در عین حال شده است وجود دارد هیچ کمبود Mandalorian اخبار شناور آنلاین. صحبت کردن با انواع پس از آخر فصل Better Call Saul, Giancarlo Esposito (Moff Gideon) اشاره کرد که ما را ببینید و شخصیت خود را در عمل با Darksaber در قسمت های آینده. همچنین گزارش شده است که Rosario Dawson خواهد بود پیوستن به بازیگران به عنوان فن-شخصیت های مورد علاقه Ahsoka Tano در فصل 2 که او همه اما تایید کرد در مصاحبه های بعدی. Ahsoka Tano است Anakin اسکای واکر padawan در جنگ های کلون سری انیمیشن است که فقط در حال حاضر پایان دادن به اجرای آن در دیزنی+.

“که هنوز تایید نشده اما وقتی اتفاق می افتد که من بسیار خوشحال خواهد شد,” او گفت: تنوع. “من بسیار هیجان زده هستم که به تایید در برخی از نقطه” و آن اتفاق افتاد “یک میلیون و یک درصد به دلیل طرفداران.”

منبع تصویر: دیزنی+

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im