‘به Mandalorian’ فصل 2 بازگرداندن Boba Fett

  • این Mandalorian فصل 2 در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در دیزنی+ در پاییز سال 2020 است.
  • با توجه به یک گزارش جدید فن های مورد علاقه شکارچی فضل Boba Fett ملحق خواهد شد نشان می دهد در این فصل است.
  • Boba Fett برگزار خواهد شد توسط Temuera Morrison, که بازی Jango Fett در حمله کلونها.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دیزنی+ ادامه داده است به دندانه دار کردن مشترکین در ماه های پس از آن, راه اندازی, شکوه 54 میلیون در آخرین شمارش اما شور و هیجان در اطراف جریان خدمات قطعا درگذشت در سال 2020 است. این Mandalorian یکی از تنها اسکریپت اصل موجود در روز راه اندازی و هنوز بسیاری از جدید نشان می دهد که پیوست آن از. در واقع مهم ترین اضافه شده به این سرویس در سال 2020 شده اند منجمد 2 و بعدهم که اضافه شد به جریان کتابخانه بسیار زودتر از دیزنی تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در همین حال برخی دیگر بسیار پیش بینی اصل از جمله شاهین و سرباز زمستان, نیست, قادر به قرار دادن تا تولید قبل از همه گیر آورده و همه چیز را به توقف screeching. اما خبر خوب این است که فیلمبرداری برای این Mandalorian فصل 2 کامل است و در حال حاضر ما دیگر دلیلی برای هیجان زده.

در روز جمعه خبرنگار هالیوود نشان داد که شکارچی فضل Boba Fett خواهد نقش کلیدی در فصل دوم این Mandalorian. منابع می گویند که Temuera Morrison, که بازی Jango Fett در حمله کلونهارا قرار دادن بر روی کلاه یک بار دیگر به بازی Boba Fett در فصل 2 دیزنی+ Star Wars spinoff.

اگر این گزارش شما خاراندن سر خود را, شما تنها نیستید. Boba Fett عرضه در سال 1980 The Empire Strikes Backو سپس به ظاهر مرده بی تعارف مرگ در سال 1983 به بازگشت جدای پس از غلت به sarlacc گودال. سال بعد هنگامی که حمله کلونها آمار تئاتر ما آموخته است که Boba Fett بود و در واقع یک کلون از Jango Fett که Sith تا به حال استفاده می شود به عنوان یک الگو برای خود راز ارتش کلون. پس از Jango Fett کشته شد, توسط, استاد جدی Mace Windu Boba Fett رفت و تبدیل به یکی از بزرگ ترین ترس شکارچیان فضل کهکشان تا کنون شناخته شده بود.

اگر چه ما هیچ ایده چگونه Boba Fett می توانست جان سالم به در برد sarlacc گودال به عنوان این Mandalorian مجموعه سال پس از حوادث از بازگشت جدای, THR اشاره می کند که “چیزی اب زیر کاه مربوط به شبیه سازی” می تواند توضیح دهد که چرا این منابع بر این باورند Boba Fett است. به علاوه جنگ ستارگان را دقیقا نمی خجالتی در مورد retconning حوادث فیلم قبلی را نشان می دهد و بنابراین می تواند ده ها تن از پتانسیل توضیحات برای چگونه شخصیت گرداند.

جان فاورو اعلام کرد در اواخر سال گذشته که این Mandalorian خواهد بازگشت برای فصل 2 در پاییز سال 2020 و حتی اگر همه چیز در شار با توجه به coronavirus با داشتن تولید شده است قبل از تکمیل این کشور قفل شده است وجود دارد یک فرصت است که ما را از دیدن فصل جدید در این سال پس از همه.

منبع تصویر: لوکاس فیلم/روباه/Kobal/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>