LG مخملی 5G قیمت رسمی است و آن را… نه به عنوان بزرگ به عنوان ما انتظار


آیا صبر کنید در صفحه 4a صفحه 4 $350 کردن در حال حاضر!

حتی اگر ال جی با ارسال “دیجیتال رونمایی دعوت” با مه 7 تاریخ خود را برای بزرگ بعدی گوشی های هوشمند چند هفته پیش شرکت رفتم جلو و نشان داد تقریبا همه چیز در مورد چشم نواز مخملی به هر حال فقط چند روز بعد.

البته unconventionally نام و unconventionally طراحی شده 5G را فعال کنید گوشی لذت می برد بسیار غیر متعارف کمپین بازاریابی از گرفتن به عنوان LG ساخته شده است تدریجی وزوز در اطراف این نسخه به طور مستقیم افشای مسائل شما می خواهم به طور معمول انتظار می رود به بیرون درز می شود بدون این شرکت تصویب.

انتظارات خود را بالا در نظر غربی قیمت گذاری

اگر چه ما هیچ ایده اگر LG مخملی 5G است برای آمدن به نیمکره غربی در هر زمان به زودی آن قیمت داخلی است که در حال حاضر حک شده در سنگ در 899,800 به دست آورد. که تقریبا برابر است با $735 در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل نسبتا مناسب اما نه کاملا به عنوان مقرون به صرفه به عنوان بسیاری از مردم ممکن است انتظار می رود. برای قرار دادن شماره در زمینه LG G8 ال جی ساخته شده خود را تجاری اولین کمی بیش از یک سال پیش در یک منطقه ای توصیه می شود قیمت KRW 897,600.

درست است که LG مخملی است که در واقع کمی گران تر از یک Snapdragon 855 نیروگاه که در ابتدا انجام یک $850 قیمت در ایالات متحده است. در حالی که لزوما به این معنا نیست که گوشی جدید هزینه خواهد شد $850 یا بیشتر stateside (اگر آن را تا کنون می رسد در این سواحل), آن را قطعا له ما امید دیدن زرق و برق دار 6.8-incher منتشر شده در $600 یا حتی $700.

خوب اما نه عالی مشخصات مساوی خوب است اما عالی نیست و ارزش

به خاطر داشته باشید که در حالی که بدون شک زیبا, LG مخملی باعث می شود تعدادی از مهم سازش نسبت به V60 ال جی, شروع با یک جمع و جور کردن از Snapdragon 865 قدرت پردازش به محترم اما قابل ملاحظه ای سریع Snapdragon 765G SoC.

در ضمن ما بدیهی است که باید صبر کنید و ببینید که چگونه 48 + 8 + 5MP سه گانه رو به عقب سیستم دوربین در پشت مخملی رفتار در زندگی واقعی اما حداقل روی کاغذ که همچنین به نظر می رسد قابل توجه کمتر از V60 خود سه لنز راه اندازی از جمله 64MP اولیه تیرانداز و یک 13MP ultrawide سنسور.

آن را نیز سخت به هیجان زده در مورد 4,300 میلی آمپر باتری تحت مخملی هود که V60 بسته از 5000 میلی آمپر همراه چند پسر جدید به طور قابل توجهی نازک تر و سبک تر به عنوان یک نتیجه مستقیم در 7.9 میلی متر و 180 گرم بود. چون Snapdragon 765 پردازنده بسیار با صرفه واقعی عمر باتری می تواند کاملا قابل توجه است که هنوز هم نمی به طور کامل توجیه مذکور $735 قیمت….

همان می رود برای “3D طراحی قوس” شعار “جبهه-عقب متقارن منحنی” و “Raindrop” دوربین تنظیم است که کمک به LG مخملی 5G ایستادگی کردن از امروز جمعیت ترسناک شبیه high-end و فوقانی اواسط محدوده گوشی های آندروید اما ممکن است به اندازه کافی به حکم یک حق بیمه بیش از امثال سامسونگ کهکشان A51 اپل دوم-gen آی فون SE یا گوگل به سرعت نزدیک شدن صفحه 4a.

برای آنچه در آن ارزش, ال جی و کره جنوبی پیشرو ارائه دهندگان خدمات بی سیم در حال پیوستن به نیروهای در تعدادی از راه اندازی تبلیغات مهمترین آنها ارائه تخفیف تا 50 درصد در آینده گوشی خرید اگر شما می توانید خود را بازگشت مخملی در شرایط کار خوب بعد از 24 ماه. چیزی که قطعا شیرین معامله در آمریکا و همچنین, اما این نوع وله همیشه از مرزها عبور کرده و به راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>