LG Stylo 6 راه اندازی رسمی در تقویت موبایل

گوشی های هوشمند و قدرت کاربران ممکن است حفظ که سامسونگ توجه داشته باشید خانواده تنها گوشی با یک قلم ساخته شده با توجه به ارزش اما ال جی Stylo صف دیده می شود ثابت محبوبیت به عنوان یک جامد ورود به سطح گوشی است. پس از برخی از قابل توجه نشت Stylo 6 توسط شرکت های رسمی و برای خرید در دسترس در افزایش همراه است. شاید بزرگترین خروج از Stylo 6 پیشینیان ممکن است فیزیکی طراحی, با, براق, فاکتور شکل و براق شیب بازگشت. این نگاه کلی است مانند V60 ال جی با ضخیم تر ناهنجاری و خازنی اثر انگشت خوان در پشت.

به عنوان نشت پیشنهاد صفحه نمایش 6.8″ Full-HD پنل با قلم پشتیبانی و قابل ملاحظه از 4000 میلی آمپر ساعت باتری نگه می دارد و نشان می دهد در حال اجرا است. نیز وجود دارد یک دوربین سه گانه راه اندازی و 64 GB از فضای ذخیره سازی است که بسیار سخاوتمندانه برای قیمت گذاری آن ردیف.

در داخل Stylo ال جی 6 توسط یک بال P35 و پردازنده, 3GB RAM. نه هر نقطه در نزدیکی کلاس بالا اما راه اندازی باید کافی برای استفاده اساسی مانند مرور وب و یا پیام. زوج با صفحه نمایش بزرگ و باتری باید آن را یک انتخاب خوب برای سالمندان یا کسانی که اصلا انتظار یا نیاز به مقدار زیادی از دستگاه خود را.

LG Stylo 6 قیمت برای $220 اما افزایش همراه ارتقاء رفتن که کاهش قیمت به $40. در $180 این گوشی مناسب و معقول بودجه انتخاب و بر اساس سری تاریخی با موفقیت و به احتمال زیاد به یک ضربه با عموم مردم نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im