LG Stylo 6 مناسب است در اطراف گوشه با یک طراحی شیک صفحه نمایش بزرگ و ‘تمام روز’ باتری

تا ماه گذشته ال جی به هیچ وجه رقابت در قلم-دارای حق اعمال اواسط محدوده بخش گوشی های هوشمند که نبود حتی یک بازار واقعی بخش است که به دلیل. اما در حال حاضر شما کردم Moto G Stylus حمایت در سال گذشته LG Stylo 5 به یک گوشه با کمال تعجب براق طراحی محترم Snapdragon 665 پردازنده سه دوربین رو به عقب و بیش مناسب و معقول از 4000 میلی آمپر, باتری, تمام موجود در یک قیمت معقول از 300 دلار (حتی کمتر اگر شما مایل به برای انتخاب کردن در صف مقابل حامل فعال سازی).

البته ال جی است و نه برنامه ریزی برای نشستن idly در حالی که موتورولا به خوردن آن ناهار با Stylo 6 بدون شک حق در اطراف گوشه. رندر فقط چند روز پیش با یک شکاف کوچک و سه گانه رو به عقب تیرانداز راه اندازی در دو گوشی نزدیک است تجاری خود را به نمایش حداقل یکی از ما حامل.

ما در حال صحبت کردن در مورد افزایش همراه که در آن برخی از مواد تبلیغاتی ظاهرا دست به کارکنان در آماده سازی برای ال جی Stylo 6 راه اندازی آشکار تعدادی از ویژگی های کلیدی و فروش امتیاز.

 

اولین و مهمترین این بودجه دوستانه پسر بد است و قابل پیش بینی مجموعه به افزایش قابل استفاده روی صفحه نمایش املاک و مستغلات خود را پیشرو پریدن از 6.2 تا 6.8 اینچ در حالی که حفظ یک صفحه نمایش HD+ صفحه تعداد حدود 2200 x 1080 و احتمالا نگه داشتن ابعاد کلی در بررسی با تشکر از که فوق waterdrop-سبک درجه یک جایگزین خوب قدیمی از مد افتاده ناهنجاری از Stylo 5.
سه گانه سیستم دوربین در پشت Stylo ال جی 6 را ظاهرا ترکیب اصلی 13MP رباینده 5MP لنز زاویه گسترده و 5MP عمق سنسور است که قطعا بهتر از تک 13MP تیرانداز ارائه شده توسط Stylo 5 اما ممکن است به اندازه کافی به 48 + 16 + 2MP دوربین تنظیم در موتور G Stylus یک اجرا برای پول خود را.

صحبت از پول ما مطمئن امیدواریم که LG Stylo 6 قادر خواهد بود برای تضعیف رقیب مستقیم آن به عنوان آن را نیز تنها به بسته 3GB RAM, تعداد و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی در مقایسه با 4 گیگابایت حافظه و 128 گیگابایت محلی دیجیتال احتکار اتاق ارائه شده توسط $300 Moto G Stylus. برای آنچه در آن ارزش, LG Stylo 6 به نظر می رسد محدود به مطابقت با 4000 میلی آمپر ظرفیت باتری از Moto G Stylus.

با تشکر ناشناس نکته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>