LG G7 ال جی ارزان تر از همیشه قبل از در ‘خوب’ و ‘عالی’ وضعیت

در حالی که ال جی بدون شک ساخته شده راست به تماس برای کشتن به طور فزاینده ای پیچیده و دشوار و خسته کننده گرم خانواده گوشی های هوشمند بالا پایان به نفع چشم نواز مخمل 5G فوقانی mid-ranger, شکارچیان معامله ممکن است بخواهید به طور کامل فراموش کرده ام در مورد G7 ال جی فقط رتبهدهی نشده است.

منتشر شده بیش از دو سال پیش این دقیقا زیباترین و یا سریعترین گوشی می تواند پول خرید امروزه… مگر اینکه شما می توانید آن را در ازای زیر 150 دلار است. باور کنید یا نه, که ممکن است در زمان نوشتن این مقاله اگر چه شما باید خوب با داشتن یک “فروشنده مرمت” واحد “خوب لوازم آرایشی و بهداشتی وضعیت” اگر شما می خواهید می شود قادر به صرف فقط $144.95.

شما همچنین نیاز به فعال سازی به طور کامل کاربردی حرفه ای تست و بازرسی دستگاه در ورایزون اما در سمت روشن از همه چیز شما دنبال آن هستید در انجام کسب و کار در اینجا با Bidallies جانباز eBay فروشنده که سیاهی تقریبا بی عیب و نقص 99.3 درصد نمره مثبت بر اساس بیش از 20 ، 000 مشتری رتبه بندی از 12 ماه گذشته به تنهایی.

که باید آن را آسان تر به زندگی می کنند بدون یک مدرک معتبر ما ضمانت از هر نوع, به خصوص به عنوان فروشنده می پذیرد “هیچ بازده و یا مبادلات.” اگر شما خوب خرید یک گوشی است که ممکن است نمایشگاه “جزئی و خراش یا خراش” همان فروشنده است و در حال حاضر شارژ $164.95 برای Verizon-قفل LG G7 ال جی در “مانند جدید” درجه یک بیماری که مخفف “عالی” لوازم آرایشی و بهداشتی وضعیت و جزئی و یا هیچ لکه ندارند.

هر دو معاملات فقط برای پلاتین خاکستری مدل 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و 4 گیگابایت حافظه و همچنین Snapdragon 845 قدرت پردازش یک 6.1 اینچی IPS LCD با رزولوشن 3120 x 1440 pixels دو 16MP دوربین رو به عقب و از 3000 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری.

LG G7 ال جی نیز اجرا می شود آندروید 10 در نرم افزار جانبی از چیزهایی که پس از یک های اخیر بیش از حد هوا به روز رسانی که باعث می شود این مسلما یکی از چشمگیر ترین و ویژگی های بسته بندی دستگاه های شما می توانید برای کمتر از $200 در “خوب” یا “عالی” مرمت بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de