به بیرون درز Navy Blue iPhone 12 طراحی در این تصویری است از این دنیا

  • از تمام آی فون 12 نشت دیده ایم از منابع که ردیف بالا اپل خودی وجود دارد به ویژه که ما واقعا امیدواریم که دقیق است.
  • با توجه به شایعه برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده در ژانویه اپل آینده آیفون جدید 12 Pro در دسترس خواهد بود در نیروی دریایی آبی رنگ است.
  • اگر دقیق رنگ خواهد شد به احتمال زیاد جایگزین اپل “نیمه شب سبز” colorway که معرفی شد بر روی آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max سال گذشته است.
  • در حال حاضر ما می توانید یک نگاه اجمالی سریع از آنچه شرکت اپل در 12 نرم افزار ممکن است در نگاه سرمه با تشکر از مفهوم فیلم ارسال شده به یوتیوب.

این می رود بدون گفت که هیچ چیز ما فکر می کنم ما می دانیم که در مورد آیفون 12 صف در سنگ تا زمانی که اپل اعلام آن نسل بعدی آیفون صف بعد از این سال. وجود دارد بنابراین بسیاری از آیفون 12 نشت و شایعات در خارج وجود دارد در حال حاضر اکثر آنها می آیند از فقط دو یا سه منبع که ثابت کرده اند که بسیار قابل اعتماد در گذشته است. در واقع بیشتر از آنچه ما می دانیم که می آید از TF بین المللی اوراق بهادار تحلیلگر Ming-Chi Kuo و او دور و دقیق ترین اپل خودی جهان تا به حال شناخته شده است.

با توجه به یک سری از گزارش ها از Kuo آغاز شد که در سال 2019 اپل آینده آیفون جدید 12 سری خواهد بود متشکل از چهار مدل گوشی. این خواهد بود که برای اولین بار اپل ، ما در این گزارش به دنبال در دو آی فون 12 مدل و دو آیفون 12 نرم افزار مدل و چهار دستگاه را ظاهرا ورزش OLED صفحه نمایش. آنها همچنین اولین مدل های آی فون جدید برای حمایت از 5G اتصال Kuo می گوید: به علاوه آنها همه به روز رسانی دوربین عقب سیستم. تجدید دو لنز دوربین در پشت آیفون 12 همراه در حالی که اپل جدید مدل نرم افزار را به یک سه گانه-lens camera plus جدید سنسور LIDAR (که در ابتدا شایعه به یک ToF سنسور تا زمانی که اپل تصمیم گرفت که همه چیز را یک گام بیشتر).

Kuo همچنین می گوید اپل جدید اپل خواهد بود که برای اولین بار به ویژگی های 120 هرتز ارتقاء نمایش می دهد و او کاهش یافته است چند خیلی چیزهای دیگر در اینجا وجود دارد. در واقع فقط این هفته Kuo گزارش داد که شرکت اپل در 12 صف خواهد بود که برای اولین بار به کشتی بدون یک آداپتور برق و یا از earbuds در جعبه. که خواهد بود بسیار تکان دهنده اما تحلیلگر سابقه برای خود صحبت می کند بنابراین ما باید به در نظر گرفتن آن به عنوان یک بسیار سخت شایعه.

همانطور که برای دیگر اطلاعات شناور در اطراف وجود دارد خارج وجود دارد در مورد آی فون 12 سریال ما نمی توانیم هر چیزی را در نظر به عنوان جامد به عنوان جزئیات Kuo گزارش کرده است. وجود نشت در خاص است که ما واقعا امیدواریم که پایان می رسد تا دقیق هر چند یک ویدئو در یوتیوب به ما می دهد و در عین حال یکی دیگر از یادآوری که چرا.

بازگشت در ماه ژانویه xda-توسعه دهندگان نویسنده حداکثر Weinbach گزارش داد که اپل در حال برنامه ریزی برای انتشار آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max جدید در نیروی دریایی آبی رنگ است. Weinbach بسیار سابقه جامد به طور کلی هر چند اپل به طور معمول نیست تمرکز خود را نشت پس از آن معلوم نیست چگونه قابل اعتماد منابع خود هستند و وقتی که می آید به آی فون. هنوز هم ما قطعا امیدواریم که این یک تابه.

اپل معرفی جدید نیمه شب سبز رنگ گزینه بر روی آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max در سال گذشته و “نیمه شب آبی” آیفون 12 Pro با همان نوع از خاموش تن خواهد بود و باور نکردنی. ما دیده ایم طراحان گرافیک سعی کنید به ما نشان می دهد که یک navy blue iPhone 12 نرم افزار می خواهم نگاه های مختلف چند بار و آخرین تلاش آید از کانال یوتیوب ConceptsiPhone. ما فقط یک نگاه اجمالی سریع یا دو رنگ, اما این همه در آن زمان به ما یادآوری شگفت انگیز چگونه آیفون 12 Pro خواهد نگاه عمیق آبی رنگ است. اتمام کامل تصویری است که در زیر تعبیه شده.

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im