• IRS آغاز شده واریز $1,200 به میلیون ها نفر از حساب های بانکی این هفته به عنوان بخشی از دولت 2 تریلیون دلار بسته محرک.
  • شده اند وجود دارد برخی از محرک بررسی مشکلات به عنوان برخی از مردم در حال دریافت پول بیش از حد و دیگران کافی نیست.
  • IRS آگاه است برخی از مسائل فنی و نورد از چند ابزار آنلاین برای کمک به این وضعیت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

با بخش های زیادی از اقتصاد در حال رکود با توجه به کروناویروس و با بیکاری در سطح رکورد, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه گذشته امضا 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک به نگه داشتن اقتصاد شناور. به عنوان بخشی از بسته ها میلیون آمریکایی واجد شرایط دریافت خواهد کرد $1,200 چک برای کمک به آنها را از طریق آنچه که مسلما بی سابقه رکود اقتصادی است.

در اوایل این هفته IRS شروع به ساخت پرداخت و گفت: بسیاری از افراد متوجه اضافی $1,200 نشسته در حساب های بانکی خود را. اما همانطور که معلوم شده اند وجود دارد کاملا چند مشکلات در طول راه. در حالی که برخی از افراد واجد شرایط هنوز دریافت نکرده اند پرداخت خود را, دیگران در حال گرفتن بیش از حد سپرده به حساب خود و دیگران بیش از حد کوچک. به عنوان شدید به عنوان مثال, شما ممکن است را دیده اند که یک مرد در ایندیانا بررسی حساب بانکی خود را در اوایل این هفته و متوجه IRS سپرده $8.2 میلیون نفر است. معمولا برخی از افراد هستند که توجه به آنها و دریافت وجوه اضافی برای وابستگان خود را.

در حال حاضر به عنوان به چه خبر خوبی وجود دارد چند عامل در بازی.

برای شروع هر مالیات دهندگان اطلاعات حساب بانکی مرتبط با IRS. در نتیجه مستقیم سپرده گزینه نیست و این افراد به جای دریافت چک پرداخت. حرکت نزولی این است که چک ممکن است چند ماه به می رسند.

در ضمن افرادی که استفاده از خدمات مالیاتی مانند TurboTax متوجه شده اند که آنها هنوز به دریافت $1,200 سپرده است.

به این منظور واشنگتن پست گزارش می دهد:

تا 21 میلیون مالیات filers می توان گفت: حقوق مصرف کنندگان متخصص Vijay Raghavan چون IRS ندارد این افراد را پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی فایل اگر آنها دریافت یک پیشرفت خود را بازپرداخت مالیات از این شرکت ها بود و یا در حال هزینه برای آماده سازی مالیات گرفته شده از بازپرداخت مالیاتی خود.

دلیل آن این است که آماده سازی مالیات شرکت ها با دریافت این مالیات مردم بازپرداخت اول کسر هزینه های خود را و سپس توزیع باقی مانده بازپرداخت به مشتریان. از آنجا که IRS به حال “موقت حساب بانکی” در فایل که preparer مالیاتی ایجاد شده برای 2019 فصل مالیات Raghavan گفت.

به نوبه خود IRS در این هفته راه اندازی یک ابزار جدید در آن خواستار دریافت پرداخت که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان به خود را وارد کنید مستقیم سپرده گذاری اطلاعات.

افراد دیگر که هنوز به دریافت و پرداخت شامل افرادی که نمی یک فایل 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی همراه با مردمی که خود را ثبت 2019 اظهارنامه مالیاتی دیر است. اگر شما در این دسته قرار می گیرند IRS ویژه ابزار آنلاین شما می توانید در اینجا که در آن شما می توانید خود را وارد کنید مستقیم سپرده گذاری اطلاعات.

هم وجود دارد تعدادی از دیگر خسته کننده مشکلات تأثیر IRS را پرداخت کردند. برخی از افراد برای مثال تا به حال پول سپرده به حساب های بانکی آنها دیگر به اینترنت دسترسی دارند.

تمام گفته ها حدود 150 میلیون آمریکایی در حال تنظیم برای دریافت یک محرک بررسی بیش از چند هفته آینده.

در حال حاضر اگر شما دریافت نکرده اند پرداخت و در عین حال آن را نیز ممکن است شما واجد شرایط نیست. یک لیست از کسانی است که واجد شرایط برای $1,200 پرداخت شامل دانشجویان وابستگان ارشد شهروندان که با حمایت اعضای خانواده مهاجران بدون شماره امنیت اجتماعی افرادی که در حمایت از کودکان پرداخت و هر کسی که به دست آورده بیش از $98,000 در درآمد سال گذشته است.

منبع تصویر: ERIK S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de