آیفون SE خواهد بود محبوب در میان آیفون 6 صاحبان اما نه در چین

2020 آی فون SE در حال رفتن به ضربه قفسه های هفته آینده و زمانی که آن را نشانی از آن را فورا تبدیل به یکی از بهترین اواسط محدوده گوشی های هوشمند در بازار است. تحلیلگران در سراسر جهان انتظار می رود این دستگاه به فروش فوق العاده خوبی است اما رویترز گزارش های کم بهره در چین است.

تنها 20 درصد از مردم گفت: آنها را به خرید آیفون SE

یک بررسی انجام شده بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo نشان داد که حدود 60 درصد از 350,000 پاسخ دهندگان در چین تا به حال هیچ برنامه فوری برای خرید به تازگی اعلام کرد آیفون SE با وجود اینکه یکی از ارزان ترین در دسترس است – آن را به قیمت $399 در ایالات متحده است.

تنها 20 درصد از مردم گفت که آنها تا به حال برنامه ای برای خرید آن و باقی مانده پاسخ دهندگان گفتند که در نظر خرید در آینده است. بررسی مردم خواسته بودند به دلایل اما گفت: بسیاری از آنها علاقه مند می شود اگر قیمت قطره بیشتر است.

یک نفر به ذکر است که اگر فروش نا امید قیمت به احتمال زیاد افت حدود 30 دلار در آینده نزدیک. که نظر دریافت بیش از 10000 دوست دارد که نشان می دهد تعداد زیادی از مردم به توافق برسند.

سه چین بر اساس تحلیلگران بر این باورند که آیفون SE به طور عمده درخواست تجدید نظر به برند اپل وفاداران. در درجه اول کسانی که نمی خواهید به صرف $699 روز گران تر, آیفون, 11 اما همچنین نمی خواهید به حل و فصل برای کندتر از آیفون XR.

شرکت تحقیقاتی Canalys می گوید آیفون SE باید به راحتی جذب اواسط محدوده خریداران که نمی مراقبت در مورد 5G اتصال بیش از حد. عدم دومی قطعا محدود کردن آی فون SE دراز مدت و تجدید نظر در چین است.

اپل شده است و با داشتن یک زمان سخت در چین به تازگی

اپل مانند بسیاری از دیگر شرکت ها در ماه های اخیر با آن مواجه عظیم رکود فروش در سراسر چین به علت فلج کننده COVID-19 به ارمغان آورد که تقریبا کل کشور را متوقف کند. وضعیت آنقدر بد بود که فقط 500,000 اپل فروخته شد در ماه فوریه است.

خوشبختانه فروش را دوباره بجای اول برگشتن در ماه مارس زمانی که اپل قابل درک است به حمل حدود 2.5 میلیون آیفون به فروشندگان چینی. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی ،

به تازگی اعلام کرد آیفون SE باید کمک به وضعیت کمی حتی اگر تقاضا کم است در چین اما کامل دوباره بجای اول برگشتن نیست و انتظار می رود تا بعد از آن در سال. سپس توسط اپل را اعلام کرد که آیفون 12 و آیفون 12 نرم افزار سری.

این دستگاه به شمار می رود خیلی بیشتر محبوب در میان محلی مصرف کنندگان به دلیل 5G شبکه پشتیبانی چیزی است که اجازه خواهد داد که آنها را به رقابت بیشتر به طور مستقیم با جدیدترین آندروید flagships.

آیفون SE باید اثبات محبوب در میان کاربران آیفون 6

خوشبختانه اپل همه چیز نیست خبر بد. تحلیلگران گارتنر انتظار می رود آیفون SE به انجام به خوبی در میان بین المللی صاحبان آیفون 6 و آیفون 6s که در اصل راه اندازی شد راه برگشت در سال 2014 و 2015 به ترتیب.

این افراد معمولا “به خاطر گوشی های خود را برای چهار یا پنج سال تا زمانی که آنها یا شکستن یا باتری می میرد.” آیفون SE ارائه می دهد تقریبا یکسان فاکتور شکل کامل با روح نرم افزار پشتیبانی از آخرین خدمات و امکانات و تحت یک قیمت پایین است.

اگر اپل می تواند با موفقیت دریافت این مشتریان برای ارتقاء آن باید نگه داشتن آنها را در اکوسیستم حداقل تا سال 2024 یا 2025. می دهد که غول کوپرتینو زمان کافی برای کسب درآمد از آنها را با بسیاری از خدمات از جمله تلویزیون اپل+ Apple, گذرگاه طاقدار, iCloud اپل و موسیقی است.

این امر همچنین به شرکت زمان بیشتری به آنها کراوات بیشتر به اکوسیستم فوق العاده با سخت افزار محصولات اپل دیده بان و یا AirPods.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر