آی فون از تب سنج پیشانی است را به پایین ترین قیمت از سال 2020

  • اگر اپل یک پیشانی دماسنج آن به چه صورت خواهد بود ؟ ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اما ما شرط می بندم این امر می تواند چیزی مانند براق و حداقل iHealth هیچ لمسی مادون قرمز دماسنج پیشانی.
  • این مدل اغلب به عنوان مراجعه کننده “آی فون از تب سنج پیشانی” به دلیل طراحی زیبا و سادگی اما از آن فروخته شده در آمازون خیلی از رمان coronavirus همه گیر آغاز شد.
  • نه تنها این iHealth دماسنج در انبار در حال حاضر در آمازون آن را به تخفیف و اضافی کوپن شما می توانید کلیپ های بریده بریده آن را به پایین به پایین ترین قیمت از سال 2020 است.

وجود دارد چند low-tech ابزار ضروری برای کمک به ما در مبارزه با رمان coronavirus همه گیر و هر کس می داند در مورد دو تا از مهم ترین چیزهایی است. اول و مهمتر از همه شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در تمام اوقات هنگامی که شما در داخل خانه خود را. آمازون بهترین-فروش ماسک صورت در فروش در حال حاضر برای فقط 50¢ هر, و شما می توانید 10-بسته محبوب MagiCare KN95 ماسک صورت در فروش برای $39.99. دوم, شما نیاز به قدرتمند ضد عفونی کننده دست. بطری کوچک Purell ضد عفونی کننده دست در واقع در انبار در حال حاضر در آمازون و شما می توانید بطری های بزرگتر از پرفروش SupplyAID 80% الکل ضد عفونی کننده دست در یک قیمت بسیار بهتر.

در بالای آن کلید ابزار نیز وجود دارد چند high-tech چیزهایی که شما قطعا باید در دست در سن coronavirus. این اولین بار است که یک پالس اکسیمتر که یک دستگاه فوق العاده برای در دست اگر شما در حال برگزاری نمایشگاه برخی از علائم اما شما مطمئن نیست اگر شما به آنفولانزا یا COVID-19. این دستگاه اندازه گیری سطح اکسیژن در خون شما است که باید جایی بین 95 ٪ و 100 ٪ زمانی که شما سالم هستید. برخی از coronavirus بیماران یافت شده است با خوانش به عنوان کم به عنوان 50 درصد و هر چیزی تحت 90% در نظر گرفته شده توسط کلینیک مایو به ناسالم.

دوم این است که فقط به عنوان مهم است: شما قطعا نیاز به دماسنج خوب که دقیق است و می تواند تحویل سریع دما خوانش. این iHealth بدون لمس پیشانی مادون قرمز دماسنج پرفروش ترین مدل در آمازون و آن را در انبار. چه چیزی بیشتر وجود دارد تخفیف و کوپن در دسترس است اگر شما عجله بسر می رسانید. به طور منظم برای چک کردن یک تب است که توسط بسیاری در نظر گرفته می شود و حتی مهم تر از خواندن سطح اکسیژن خون پس قطعا گرفتن iHealth دماسنج قبل از آنها از فروش دوباره. آنها نیز اتفاق می افتد به در فروش در حال حاضر در پایین ترین قیمت از سال 2020 با تشکر از تخفیف و اضافی کوپن شما می توانید کلیپ ها را در صفحه محصول می باشد.

در اینجا به مهمترین نقاط گلوله از iHealth را آمازون مثال:

  • کشتی های از ایالات متحده آمریکا.
  • [فن آوری های پیشرفته برای عملکرد عالی] iHealth بدون تماس دماسنج با حمایت تست معتبر. ما با ارائه 3 سنسور فوق العاده حساس و آخرین تراشه هوشمند با الگوریتم بهینه سازی شده برای ارائه قابل اعتماد خوانش و اطمینان از عملکرد عالی است. فقط سریع تر مطمئن تر و امن و بهداشتی.
  • [3 سنسور] یک فوق العاده حساس سنسور مادون قرمز جمع آوری بیش از 100 امتیاز داده در هر ثانیه از پیشانی. اضافی دور و زیست محیطی سنسور تنظیمات لازم را به شما می دهد دقیق خوانش.
  • [برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان] با طرح های ابتکاری و ساده آسان به استفاده از کنترل توسط یک دکمه ما دماسنج بزرگ برای بزرگسالان و کودکان و نوزادان.
  • [نسیم تا حدی لرزش & XL رقم صفحه نمایش LED] یک XL بزرگ رقم LED صفحه نمایش صفحه نمایش خواندن در نور روشن و سفید دیدن خوانش واضح حتی در تاریکی. وزش لرزش اطلاع رسانی به جای بوق مزاحم صدا بدون هیچ زحمتی رایگان زمانی که کسی دما در شب.
  • آنچه شما دریافت می کنید: 1 دماسنج, 2 باتری AAA 1 آموزش دستی و 1 کاربر سریع, راهنمای ما نگران-رایگان گارانتی 12 ماه و دوستانه ایالات متحده آمریکا مبتنی بر مشتری خدمات پس از سال 2010.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>